ЗАКАРПАТСКАЯ
ТОРГОВО-ПРОМЫШЛЕННАЯ
ПАЛАТА


Ваш УСПЕХ - наш УСПЕХ !
 
На головну   Обратная связь   Карта сайту  
 
        
  Українсько-Угорська секція ТПП України
    Вперше в історії Торгово-промислової палати України, за ініціативою Президента Закарпатської ТПП Отто Ковчара, відбулась зустріч такого масштабу. У рамках зустрічі відбулися організаційні збори зі створення на базі Закарпатської ТПП українсько-угорської секції ТПП України, яка представлятиме інтереси та координуватиме діяльність українських підприємців - членів Секції - на угорському ринку, сприятиме розвитку двосторонніх економічних відносин, знаходженню нових ділових партнерів для українських фірм, які прагнуть співпрацювати з Угорщиною.

    До речі, членом українсько-угорської секції ТПП України може бути будь-яка юридична чи фізична особа, зареєстрована як суб"єкт підприємницької діяльності. Членами Секції на час її створення виявили бажання стати 45 українських підприємств.

    На зборах затверджено також Положення про українсько-угорську секцію ТПП України, обрано правління Секції та її президента. Ним став президент спільного українсько-угорсько-англійського підприємства "Віжибу" з м.Берегово, академік Української академії оригінальних ідей Юрій Гецко., нагороджений нещодавно орденом України "За заслуги" ІІІ ступеня.
 
Наш адрес :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-99, 66-94-98
E-mail:
   
Інвестиционные проекты  
Интернет-выставка  
Как стать членом ТПП ?  
Контакты  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Посетителей: сегодня - 355 всего - 1321946