ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    «Так, Масарик!».
    Наукові та виставкові заходи в Ужгороді,
    присвячені першому президенту Чехословаччини

    У 2010 році   Чеська   Республіка   відзначає   160-річчя від дня народження Томаша Масарика, значення якого високо   цінується   і   в   нашому   краї.   З   шани   до   цього видатного вченого-філософа, політичного і державного діяча у 2003 році в Ужгороді встановлено пам’ятник Т. Масарику.
    Генеральне консульство Чехії у Львові 6 грудня презентувало в облдержадміністрації   розгорнуту виставку «Так, Масарик!». Її мета – згадати про життя і діяльність Т. Масарика, про нашу спільну історію та її героїв, які заклали фундамент взаємоповаги та мирного співіснування у європейському просторі.
    17 грудня експозиція перемістилася в конференц-зал економічного факультету Ужгородського національного університету, де паралельно було розгорнуто виставку літератури з фондів відділу карпатики Наукової бібліотеки УжНУ на тему «Літопис життя і діяльності Томаша Масарика», фотовиставку архівних документів Держархіву Закарпатської області, презентовано присвячену Т. Масарику наукову міжнародну літературу, представлену Генконсульством Чехії у Львові. 21 грудня тут пройшли наукові читання «Томаш Масарик – видатний вчений, політик та державний діяч», а 22 грудня відбувся науковий семінар «Політична еліта в розбудові національних держав Європи: новітній час».
    Заходи проходили в рамках міжнародного семінару «Європейська політична еліта в розбудові об’єднаної Європи малих та великих народів», організаторами якого виступили Міністерство освіти і науки України, Ужгородський національний університет, Науково-дослідний інститут політичної регіоналістики, Центр історичних студій з богемістики і словакістики, Генеральне консульство Чеської Республіки в м. Львові та Закарпатська торгово-промислова палата.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 169 всього - 1612183