ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    Бізнес-зустріч "Міжнародні контактні дні", проведена 26 березня Закарпатською торгово-промисловою палатою, зібрала в Ужгороді представників лісової і деревопереробної промисловості з Австрії, Естонії, Польщі, Словаччини, Словенії, Угорщини, Чехії, а також Запорізької, Київської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Закарпатської областей України.
    На запрошення віце-президента ТПП України, президента Закарпатської ТПП, голови Ради ТПП Карпатського регіону, Почесного консула Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчара у міжнародному діловому заході брали участь консули Генконсульства Польщі у Львові – Маріан Орліковські та Генконсульства Угорщини в Ужгороді – Ференц Варга, директор Угорсько-української торгової палати Дьордь Кота, керівник Австрійського торгового офісу у Львові Надія Богатиренко. Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства представляв заступник управління Василь Кий. Від Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації з підприємцями спілкувалася заступник начальника відділу торгівлі Галина Руснак.

    Сьогодні у світі відзначається висока затребуваність проектів, пов'язаних з лісовою промисловістю – як однією з найбільш дохідних і перспективних галузей. Тож вибір тематики зустрічі був традиційно продиктований особливою актуальністю лісу, який для нас, закарпатців,   продовжує залишатися вагомою складовою суспільного добробуту. Діловий захід включав тематичні напрями, що стосувалися питань співробітництва в лісозаготівлі, деревообробці, меблевому виробництві,   впровадженні новітніх технологій, захисті й відтворенні лісу.
    Учасники лісопромислового ринку приїхали на зустріч з конкретною метою, шукаючи нові ресурсоматеріали для виробництва і технології для його модернізації, прагнучи розширення виробничої бази та налагодження нових ділових зв'язків. Приваблювала їх і можливість знайти комплексне вирішення своїх завдань – ділові люди цінують свій час, тож їм корисно було одночасно спілкуватися як із виробниками обладнання й інструменту для деревообробної промисловості та меблевого виробництва, так і з постачальниками деревини, меблевої та іншої продукції деревообробки.
    Наприклад, представники успішної компанії зі Словенії "Wravor d.o.o." не тільки рекламували свою продукцію – високопродуктивні й високотехнологічні горизонтальні стрічкові пилорами, що встановлюються самостійно або ж зв'язуються конвеєрами з багатопиляними, кругло-пиляними верстатам в лінії, а й продемонстрували нову технологією виготовлення пиляного шпону, що дозволяє підвищити якість продукції, підняти продуктивність, мінімізувати ручну працю, а, отже, розширити асортимент і вийти на нові ринки збуту. У свою чергу унікальну власну розробку з виробництва дерев'яних опорних конструкцій презентували на зустрічі представники угорської компанії "EP-Farm Kft".
    Із цікавою пропозицією звернулися до учасників заходу представники естонської фірми "Autra" – офіційного дилера заводів-виробників із Фінляндії, Німеччини, Естонії, Австрії та Швеції, що реалізує техніку для лісозаготівлі, переробки відходів деревини на тирсу, засоби завантаження і транспортування деревини і тирси, лісопильні рами й верстати, машини для рубки дров, техніку й обладнання для будівництва і ремонту лісових доріг та ін.
    На зустрічі було представлене й відоме українсько-іспанське СП "Іберус-Київ", що проектує, розробляє, виготовляє широкий спектр стандартних фрез та деревообробного інструменту за спецзамовленням, у т.ч. ексклюзивного, на основі європейської технології, з використанням німецького твердого сплаву – загартованої високовуглецевої сталі. Продукція відповідає світовому рівню якості і техніки безпеки, сертифікована в Україні й Росії, призначена для прямої та профільної обробки деревини на фрезерних, чотиристоронніх та інших верстатах вітчизняного й імпортного виробництва. Серед асортименту продукції підприємства – дерев'яні вікна, вхідні та міжкімнатні двері, фасади, розсувні конструкції, меблеві та інші вироби.
    Цікаві пропозиції представників українського філіалу найвідомішого світового виробника інструменту для професійної деревообробки "Leitz" – ТОВ "Лейтц Інструмент Україна" стосувалися реалізації та сервісного обслуговування деревообробного інструменту, консалтингу у сфері технологій деревообробки.
    Як завжди, учасники заходу великий інтерес проявляли до виробництва меблів. Складна соціально-економічна ситуація в Україні дозволяє залишатися на ринку тільки найефективнішим компаніям, що безсумнівно диктує їм необхідність іти в ногу з часом, разом з тим оптимізуючи витрати й пропонуючи своїм споживачам продукцію високого рівня. Із вітчизняних меблярів на зустрічі були представлені товариства з обмеженою відповідальністю "Чумак" зі Львова, "Інтерлайн Плюс" із Тернопільщини, "Тарасов і товариші" з Мукачева, "ВГМС" із Рахівщини", ПП "Карпатпромсервіс" з Ужгорода. А унікальну продукцію приватнонго підприємства "Контакт" з Хуста – меблі з натуральної деревини в стилі ретро за німецьким дизайном кінця ХІХ століття можна було побачити і на виставці, спеціально організованій у рамках бізнес-зустрічі.
    Актуальними для діалогу і дискусії були й такі теми, як виготовлення столярних виробів, домобудівництво зі зрубу, переробка відходів деревини для виробництва енергії, впровадження екологічно безпечних технологій, раціональне використання лісів та їх відродження, створення штучних насаджень, лісосмуг, лісомеліорацій, захист і підтримка заповідників та заказників.
    Традиційно в заході брала участь громадська організація "ФОРЗА", метою діяльності якої є сприяння сталому розвитку Карпатського регіону України шляхом реалізації міжнародних проектів з розвитку лісового господарства, зеленої економіки, покращення кліматичних умов, енергоефективності та енергозбереження.
    У ході зустрічі польська делегація провела презентацію проекту "Транскордонне співробітництво", що реалізується Фондом розвитку транскордонного співробітництва (м. Ужгород) у співпраці з Білостоцькою фундацією підготовки кадрів (м. Білосток, Польща) та Державним університетом ім. Янки Купали (м. Гродно, Білорусь) за підтримки програми транскордонного співробітництва ЄІСП ЄС "Польща-Білорусь-Україна 2007-2013". Його основна мета – активізація співпраці органів місцевого   самоврядування та суб'єктів малого й середнього бізнесу на території чотирьох визначених у проекті регіонів, що впливатиме на суспільно-економічний розвиток Білостоцько-Сувальського і Кросненсько-Перемишльського субрегіонів у Польщі, Закарпатської області в Україні, Гродненської області в Білорусі.
    З огляду на важливість фінансової підтримки вітчизняного бізнесу на зустрічі відбулася ще одна презентація – публічного акціонерного товариства   "Державний експортно-імпортний банк України" (Укрексімбанк), 100% статутний капітал якого належить державі. Ця універсальна фінансова установа посідає одне з лідируючих місць на ринку кредитування підприємств усіх галузей економіки та успішно співпрацює з такими провідними міжнародними фінансовими організаціями, як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними інститутами.
    Укрексімбанк є найактивнішим банком з реалізації спільних із міжнародними фінансовими організаціями кредитних ліній з підвищення енергоефективності бізнесу та захисту довкілля в регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії. Здійснюючи кредитування малого та середнього бізнесу в Україні, він надає клієнтам фінансування насамперед для підтримки вітчизняного виробництва, виготовлення імпортозаміщуваної продукції, розвитку експортного потенціалу підприємств, підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії. Банк впроваджує найбільшу в регіоні кількість "зелених" кредитних ліній міжнародних фінансових організацій, а також, у рамках програми ЄБРР зі сприяння торгівлі, забезпечує гарантії банкам, беручи на себе політичні та комерційні платіжні ризики міжнародних торгових угод.




 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 452 всього - 1780778