ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    Благодійне дійство проходило 6 грудня у фойє Львівського національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.
    Організаторами та учасниками дійства стали керівники і співробітники розташованих у Львові дипломатичних установ – генеральних консульств Польщі та Чехії, почесних консульств Австрії, Бельгії, Болгарії, Білорусі, Бразилії, Казахстану, Латвії, Литви, Мексики, Нідерландів, Німеччини, Угорщини, Франції, а також представництва Міністерства закордонних справ України у Львові, державних установ та самоврядних інституцій Львова та Львівської області.
    Від нашого регіону участь у заході брали Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар та представники Закарпатського товариства чеської культури (співголова Тетяна Сергієнко).
    Кожна представлена на ярмарку країна мала власний стенд. Відвідувачі могли придбати різдвяні сувеніри і ялинкові прикраси, парфуми та косметику, декоративні вироби ручної роботи, в'язані та ткані вироби, іграшки тощо. Вдосталь тут було і національних страв, напоїв та солодощів.
    Зібрані на ярмарку кошти спрямовані на закупівлю обладнання та необхідних засобів для невиліковно хворих дітей із Домашнього госпісу, яким опікується благодійний фонд "Даймо надію".
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 334 всього - 1612348