ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
  «АгроТехСервіс-2015» у Запоріжжі
«АгроТехСервіс-2015» у Запоріжжі:
нові можливості для розвитку сільського господарства


З 8 по 10 жовтня у Запоріжжі, в виставковому центрі «Козак-Палац» відбудуться XIVміжрегіональна спеціалізована агропромислова виставка «АгроТехСервіс-2015» та V АгроІнвест Форум.
Заходи організуються Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Запорізької облдержадміністрації, Комітету підприємців агропромислового комплексу при ТППУ, Аграрної палати України, USAID АгроІнвест, Біоенергетичної асоціації України, Насіннєвої асоціації України.
Традиційно значна увага буде приділена діловій програмі заходів. Під час конференцій, семінарів розглядатимуться проблеми підвищення ефективності діяльності підприємств АПК південного сходу України.
У числі експертів зустрічі – директор Департаменту Міністерства АПК та продовольства України Дмитро Шульмейстер, голова Комітету підприємців агропромислового комплексу при ТППУ Олег Юхновський, керівник проекту USAID АгроІнвест Ерік Блайх, президент Національної асоціації дорадчих служб України Роман Корінець.
Основні теми для обговорення - законодавство про фермерське землекористування, умови та перспективи розширення ринків збуту сільськогосподарської продукції, продовольча безпека з огляду на товарообіг із непідконтрольними територіями, проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ». У контексті шляхів розвитку галузі увага буде приділена можливостям індустріальних парків у виході первинних сільськогосподарських виробників Запорізької області на європейські та світові аграрні ринки. Також представники українських компаній матимуть змогу провести перемовини з голландськими та італійськими колегами-підприємцями.
Експозиції учасників виставки традиційно демонструватимуть сільськогосподарську техніку та запасні частини; послуги з транспортування, зберігання та упаковки продукції; матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива, засоби захисту рослин. Новий розділ цьогорічної виставки - «Прибуткове садівництво та тепличне господарство».

Українське – це якісне
Під час виставки, вперше в Україні, за підтримки «Асоціації міст України» буде організовано форум«Українське - це якісне». Мета заходу - популяризація українських товарів через донесення до споживача їх конкурентоспроможності та високої якості, представлення потенціалу та можливостей малого та середнього бізнесу України. Корисною допомогою підприємцям стане надання послуг з визначення експортного потенціалу їх продукції.
Запрошуємо спеціалістів аграрної галузі, працівників фермерських господарств, науково-дослідних інститутів, керівників приватних підприємств до участі в профільних конгресно-виставкових заходах.

Режим роботи виставки:
8-10 жовтня – з 10.00 до 18.00
Відкриття АгроІнвестФоруму – 8 жовтня о 10.00
Відкриття виставки «АгроТехСервіс-2015» - 8 жовтня о 12:00
ВЦ «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б

Детальна інформація про захід на сайті: www.expo.zp.ua.
e-mail: expo8@cci.zp.ua, тел. (061)213-50-26
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 701 всього - 1548199