ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

 
    "У тому краю, де гори на горах, а провалля в проваллях, де в сутінках пралісів, наповнених запахом тліні, народжуються джерела і вмирають старезні клени, трапляються й досі зачаровані місця". Так про закарпатське село Колочаву, що на Міжгірщині, писав у 30-х роках минулого століття відомий чеський письменник   Іван Ольбрахт. Саме завдяки йому та його художнім і публіцистичним творам про Колочаву знають по всьому світу.
    Нині село – одне з наймальовничіших, найпоетичніших куточків Карпат, як і раніше, славиться неповторними краєвидами, трудолюбивими людьми, самобутніми народними талантами. А ще численними унікальними музеями та пам'ятниками, яких більше ніде не побачити. Тут проводять найрізноманітніші фестивалі, свята, творчі зустрічі. Серед найочікуваніших – День села – відзначали 11 жовтня та приурочили до Дня захисника України.
    Почалося свято з урочистого відкриття мосту через річку Тереблю, який у 1998 році зруйнувала повінь. Нелегку справу його капітального ремонту цьогоріч взяли на себе Національний природний парк "Синевир", Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова та голова Міжгірської РДА Василь Худинець. Кілька місяців напруженої і нелегкої роботи дали добрий результат – через Тереблю проліг добротний дерев’яний міст, завдовжки 45 і завширшки 5 метрів.
    Наступним етапом святкування Дня села стала урочиста хода, в якій взяли участь педагогічні колективи та учні всіх колочавських шкіл, керівники та вихованці дошкільних навчальних закладів, жителі й гості села.   Вони поклали квіти до пам’ятників, присвячених відомим людям, історичним постатям, літературним героям, різноманітним подіям минулого й сучасності. Педагоги та учні Колочавської ЗОШ №2 привітали керівництво області, району та поважних гостей   хлібом-сіллю, танцювальним флеш-мобом та відпустили в небо голубів
    Відтак у центрі села відбувся святковий концерт. До жителів села та гостей з вітальними словами звернулися голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова Міжгірської РДА Василь Худинець, ректор НПУ ім. М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко, директор НПП «Синевир» Микола Дербак, Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді, віце-президент Торгово-промислової палати України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар, уродженець Колочави, відомий політик і фінансист Станіслав Аржевітін. Офіційна частина завершилася врученням численних нагород за вагомий внесок у розвиток села.
    Перед гостями та мешканцями Колочави виступали художні   колективи   Міжгірського РБК і дитячої музичної   школи, учасниці Національного заслуженого академічного українського народного хору України ім. Г. Верьовки під керівництвом народного артиста України, професора НПУ ім. М.Драгоманова Зеновія Корінця, закарпатець Іван Пилипець і переможець шоу "Голос країни" Антон Копитін, народні артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки. Свої таланти демонстрували й колочавські школярі.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 337 всього - 1612351