ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    У конференц-залі Закарпатської торгово-промислової палати відкрита виставка дитячих малюнків "Ужгород очима дітей. Сакура", організована за ініціативою та під патронатом Почесного консула Чеської Республіки в Ужгороді.
    Роботи про рідне місто, його красу, буяння весни, сповнені свіжістю вражень, емоційністю вираження, сміливістю, експресією, наївною переконаністю,   представляють вихованці Ужгородської дитячої школи мистецтв (керівник Наталія Громова).
    Кожен, хто відвідує виставку, споглядає малюнки дітей перш за все серцем – стільки в них тепла, безпосередності та щирості. Недарма юні таланти бачать світ навколо себе по-особливому, в них проявляються ті якості, які, на жаль, з роками губляться у дорослих, – здатність захоплюватися, дивуватися, завидна спостережливість та ілюзія.
    Свої роботи юні ужгородці вже демонстрували на виставці "Ужгород очима дітей. Архітектура чехословацького періоду", яку торік також проводили Почесне консульство Чеської Республіки в Ужгороді та Закарпатське товариство чеської культури.
    Проект ініційований з метою формування дитячого бачення на такі цінності, як дружба, взаєморозуміння між представниками різних національностей, що проживають у Закарпатті, міжетнічна злагода, толерантність.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 117 всього - 1612131