ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

 
    В Ужгороді 19 серпня перебував Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Мірослав Кліма. Цього разу черговий візит дипломата до нашого краю був зумовлений закінченням каденції на відповідальній посаді, яку він обіймав із жовтня 2013 року.
    У Закарпатській обласній державній адміністрації Мірослав Кліма мав зустріч із головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем, першим заступником голови Закарпатської обласної ради Петром Грициком, Ужгородським міським головою Богданом Андріївим. Генерального консула cупроводжував Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді, віце-президент Торгово-промислової палати України, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар.
    Геннадій Москаль висловив вдячність чеському дипломату за вагомий особистий внесок у розширення чесько-українського партнерства на міжрегіональному рівні, за сприяння в налагоджені конструктивних контактів між громадами Закарпаття та чеських країв Височіна, Пардубіце, Устець. Спільно із чеськими партнерами в області уже реалізовано понад 120 інвестиційних проектів у галузі освіти, туризму, екології, медицини, в соціальній сфері. Їх основне спрямування – реконструкція дитячих закладів, загальноосвітніх шкіл, медичних установ, соціально-реабілітаційних центрів. Крім того, втілено цілу низку проектів гуманітарно-культурного спрямування.
    Своєю чергою, Мірослав Кліма подякував керівникам крайових органів влади за успішну спільну роботу, спрямовану на налагодження найбільш ефективних форм договірних взаємовідносин між Закарпаттям та краями Чехії, в т.ч. – на рівні територіальних громад районів, міст і сіл, між окремими державними й бізнесовими структурами, закладами охорони здоров'я і соціального забезпечення, установами освіти, науки, культури і мистецтва. Його щира вдячність стосувалася й всебічної підтримки діяльності чеських підприємців, які працюють на території краю.
    Ішлося під час зустрічі і про закарпатців-заробітчан, які, за словами Геннадія Москаля, нині є чи не найголовнішими інвесторами в Закарпаття. Мірослав Кліма   зокрема повідомив, що Генконсульство Чехії у Львові передбачає поступлення найближчим часом близько 4 тис. заявок українських громадян на отримання чеських робочих віз. Буде запроваджена нова система, яка дозволить заробітчанам працевлаштовуватися без посередників. Чеський роботодавець сам подаватиме заявки щодо необхідності робочої сили, зазначаючи кількість робочих місць, і сам знаходитиме в Україні потенційних працівників через відповідні структури диппредставництв.
    Того ж дня у Закарпатській торгово-промисловій палаті, за участі Почесного консула Чехії в Ужгороді Отто Ковчара, відбулася зустріч Генерального консула Чехії у Львові Мірослава Кліми із членами Закарпатського товариства чеської культури. Його голова – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту Центральної Європи Ужгородського національного університету Тетяна Сергієнко вручила чеському дипломату Подяку за всебічне сприяння у роботі громадської організації та з нагоди п'ятиріччя утворення Закарпатського товариства чеської культури.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 112 всього - 1612126