ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
      Жорстка конкуренція на будівельному ринку стимулює вітчизняні й зарубіжні компанії до розширення асортименту, поліпшення якості продукції та послуг, до пошуку нових надійних партнерів, встановлення плідних ділових контактів. Цьому процесу активно сприяє Закарпатська торгово-промислова палата, яка виступає посередником у налагодженні взаємовигідного партнерства як на рівні регіонів, так і між окремими суб'єктами господарювання, а також є джерелом різнобічної та об'єктивної інформації щодо виробників, товарів, ринків. Щорічний тематичний бізнесовий захід "Міжнародні контактні дні", що вона організовує вже двадцять років поспіль, заслужено визнано дієвим майданчиком для ділового спілкування професіоналів галузі, можливістю якісно розширити ділові зв'язки та укласти вигідні контракти, отримати актуальну інформацію, познайомитися з інноваціями і новими розробками, підвищити авторитет фірми.
      Цьогоріч позиціонувати свої підприємства на ринку України, проаналізувати конкурентоспроможність власної продукції, знайти нових бізнес-партнерів до Ужгорода прибули представники ділових кіл із Австрії, Польщі, Угорщини, Чехії, вітчизняні фахівці з різних секторів будівельної промисловості та споріднених з нею галузей із Київської, Львівської, Донецької, Івано-Франківської, Рівненської, Закарпатської областей України. Відображаючи ключові напрями розвитку української і зарубіжної будіндустрії, тематика бізнес-зустрічі, що відбулася 18 листопада, традиційно охоплювала найважливіші галузеві сектори – будівельні проекти і технології, обладнання, інструменти й матеріали, системи опалення, теплоізоляції та освітлення, сантехнічне і вентиляційне обладнання, будівельну хімію, меблі та фурнітуру, предмети інтер'єру для офісних, торгових, житлових приміщень, столярні вироби. За попередніми заявками організатори підібрали потенційних партнерів для переговорів відповідно до визначеного сторонами профілю діяльності та комерційних інтересів, даючи їм реальну можливість для досягнення домовленостей щодо здійснення експортно-імпортних операцій, налагодження спільного виробництва, реалізації бізнес-планів.
      Відкриваючи захід, віце-президент Торгово-промислової палати України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП, Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар зазначив, що будівельна галузь   є однією з головних, яка за непростих часів допомагає виводити державу із кризового стану. За результатами останніх місяців обсяги виконання будівельних робіт в Україні зросли більш ніж на 10%. Відтак успіх будівельного ринку в цілому залежить від наповнення його інвестиційним ресурсом. А враховуючи, що найбільша частина будівельних робіт припадає на будівництво житлової нерухомості, основний інвестор у нас – населення. Тим часом, на зведення промислових об'єктів, комунальної, соціальної інфраструктури вкрай необхідні довгострокові капіталовкладення. З огляду на це, "Міжнародні контактні дні" покликані стати дієвим інструментом розвитку взаємовигідного співробітництва в будівельній сфері, результатом якого буде й залучення інвестицій та інновацій.
      Підтримку учасникам зустрічі висловили аташе з економічних питань Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Беата Мюхл, заступник начальника управління економіки та підприємництва Ужгородської міської ради Василь Цап, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентик, представник Торгового офісу у Львові Посольства Австрії в Україні Ірина Делеган, керуючий офісом Бізнес-мережі Карпатського регіону в Ужгороді Арпад Баті.
      У ході форуму, що традиційно поєднав ділову та виставкову програми, представники підприємств, які займаються розробкою і виробництвом енергозберігаючих технологій, утеплювальних, покрівельних і гідроізоляційних матеріалів, стінних, підлогових панелей і аксесуарів до них, техніки для будівельних робіт, освітлювального, вентиляційного обладнання, систем опалення, меблів, предметів інтер'єру й декору та ін., обмінювалися інформацією та думками щодо особливостей і специфіки виробництва, розробок у сфері нанотехнологій, інших актуальних галузевих питань, вели переговори з конкретних перспективних напрямів спільної, у тому числі – інноваційно-інвестиційної діяльності, що становлять взаємний інтерес для сторін. А ще, разом із постачальниками будівельних матеріалів прагнули розширити географію клієнтів із числа представників гуртової і роздрібної торгівлі, будівельних організацій, професіоналів у сфері проектування, будівництва, дизайну споруд.
      Під час зустрічі Закарпатська торгово-промислова палата підписала Меморандум про співробітництво з Національною науково-технологічною асоціацією України, діяльність якої спрямована на підвищенні ролі наукових і технологічних парків у інноваційному розвитку нашої держави, сприяння активізації   інноваційних процесів, створення широкомасштабного виробництва інноваційних продуктів та перетворення національної економіки в "економіку знань".   Зокрема зацікавленість сторін полягає у налагодженні, розвитку й активізації українсько-словацького економічного співробітництва в науково-технічній, інноваційній та культурній сферах. Серед основних напрямів взаємодії – проведення спільних заходів із популяризації науки, техніки і технологій серед суб'єктів господарювання України й Словаччини; сприяння формуванню і реалізації науково-технічної та інноваційної політики, спрямованої на розвиток науково-технічного потенціалу обох країн; організація спільної діяльності в інтересах розвитку інноваційного сектору економіки; залучення іноземних венчурних компаній, інвестиційних фондів, донорських організацій, вітчизняних і міжнародних грантів для підтримки спільних інноваційно-інвестиційних проектів.




 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 624 всього - 1780950