ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    Плеяду світлих Різдвяних та новорічних свят починає День Святого Миколая, покровителя дітей, який 6 грудня першими відзначають християни римо-католицького обряду. Саме цього дня під патронатом Почесного консула Чеської Республіки в Ужгороді, за сприяння Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культур Закарпаття, у співпраці із Закарпатським товариством чеської культури в конференц-залі Закарпатської торгово-промислової палати відкрилася виставка дитячих малюнків "Святий Миколай".
    Для Почесного консульства ЧР в Ужгороді стало доброю традицією представляти на суд поціновувачів творчий доробок вихованців Ужгородської дитячої школи мистецтв (керівник Наталія Громова). Свої роботи у рамках ініційованого ним проекту – з метою формування дитячого бачення на такі цінності, як дружба, взаєморозуміння між представниками різних національностей, що проживають у Закарпатті, міжетнічна злагода, толерантність, юні ужгородці   вже демонстрували на виставках "Ужгород очима дітей. Архітектура чехословацького періоду" в 2015-му та "Ужгород очима дітей. Сакура" у 2016 році.
    Відкриваючи виставку, голова Закарпатського товариства чеської культури, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту Центральної Європи УжНУ Тетяна Сергієнко висловила своє захоплення дитячою щирістю і теплотою, які так безпосередньо проявляються у роботах маленьких художників і роблять дитячі малюнки унікальними та неповторними. Вона побажала юним талантам і всій малечі, яка прийшла на виставку, щоб дитинство їхнє було казковим, аби не втратили вони віру в дива, звершувані Миколаєм Чудотворцем, і вчилися у нього милосердя.
    Юним митцям і гостям організатори приготували справжнє свято. Дітлахи кольоровими олівцями розфарбовували контурні малюнки святкової тематики, ласували цукерками й печивом, танцювали навколо ялинки, співали українських, чеських, словацьких пісень про Миколая. Не забарився цього дня   на виставку і сам Святий Миколай, аби привітати вихованих і чемних діток та пригостити їх солодощами. Треба було бачити, як у малечі сяяли очі, світилися радістю обличчя. З неабияким задоволенням вони розповідали Миколаю про свої добрі справи протягом року, читали вірші, за що зрештою отримали від нього подарунки. Що ж, на те воно і свято, аби вірити в чудеса ...
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 281 всього - 1612295