ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        

Шановні виробники органічних продуктів харчування,

Запрошуємо Вас взяти участь в міжнародній онлайн події Ukrainian Organic Export Days, що проходитеме в період з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року.

Ukrainian Organic Export Days - це масштабний онлайн проєкт, покликаний представити органічний потенціал України міжнародній спільноті, налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном шляхом проведення В2В зустрічей. Проєкт також націлений на розвиток експортних компетенцій органічних виробників і промоцію органічного виробництва в Україні.

Проєкт реалізує Офіс з розвитку підприємництва та експорту України спільно з Асоціацією "Ягідництво України".
Контактна особа: Юлія Котова Радник Директора "Офісу з просування експорту"
jkotova@epo.org.ua
Запрошуємо взяти участь у Форумі інноваційних виробництв, що проходитиме 17 червня 2021 року на території Індустріального парку «Біла Церква».
Мета форуму - розвиток виробничих підприємств в Україні шляхом доступу до інновацій, індустріальних парків, акселераторів, інвестиційних та партнерських програм.

Головні теми:
Промислова стратегія України і сучасні виклики
Made in Ukraine на глобальних ринках
Індустріальні парки як драйвери економічного росту
Діджиталізація виробництв
Гроші для розвитку: джерела, умови, ризики
Ефективне виробництво
Нові бізнес-стратегії у новій економіці

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeJl0Ojqhf0i9vkuo8x_GBtPIW3y3OJ2UD5Sj74WR3_GGOX-w/viewform?bulk_email_rid=281&bpmtrackid=6&bpmreplica=0&contactId=6e52bcaa-7bf3-41ca-afab-a1b493a1981b&bulkEmailRecipientId=01467d77-9cf6-4be2-9d08-5c111ffa8de6
8 червня 2021 року в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх) відбудеться Українсько-Киргизький аграрний-форум.
      Киргизька сторона виявила зацікавленість у співробітництві в таких сферах, як: сільське господарство (зернові культури, рослинна олій, борошно), садівництво, бджільництво, харчова продукція ( кондитерські технології) інвестиції.
      Програма заходу передбачає пленарну частину, а також двосторонні B2B зустрічі між компаніями.

Початок заходу – о 10:00, реєстрація – з 9:30.
Вартість участі у форумі – 480 грн (включаючи ПДВ).
Термін реєстрації до 12:00 години 7 червня 2021 року.
Список представників Киргизької делегації буде розміщено на сайті найближчим часом.

    За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07, конт.особа Ольга Сухенко, Юлія Єгорова,ел. поштою:   oas-ier@ucci.org.ua.
Торгово-промислова палата України запрошує українських бізнесменів та інвесторів долучитися до онлайн-формума Україна-Ефіопія
Посольство Шрі-Ланки в Анкарі запрошує українських бізнесменів та інвесторів долучитися до інвестиційного форуму в онлайн-форматі «Шрі-Ланка – наступна гавань економічного зростання в Азії», який відбудеться з 7 по 9 червня 2021 року і буде присвячений інвестиційним можливостям у Шрі-Ланці.
Запрошуємо Вас до участі в роботі ЄДИНОЇ в Україні
спеціалізованої виставки по переробці полімерів PlastExpoUA - 2021, яка відбудеться 15–18 червня 2021 року
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас прийняти участь в онлайн діловій зустрічі «МІЖНАРОДНІ КОНТАКТНІ ДНІ», що проходитиме 28 травня 2021 року по тематиці «Металообробка; виготовлення та спільне виробництво металовиробів; торгівля металопродукцією».
На попередніх зустрічах підприємцями досягнуто домовленості про співпрацю, укладені контракти по реалізації та придбанню продукції, по налагодженню сумісного виробництва.
Під час проведення заходу буде представлена можливість встановлення ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції.
В разі зацікавленості щодо участі просимо направити на адресу Закарпатської ТПП заповнену заявку на участь (інформаційний лист дивись за посиланням).
Контактний телефон: (+380312) 669462
e-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua
Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович
  Міністерство фінансів України та Комітет підприємців з податкових питань ТПП України, за підтримкою заступниці Міністра фінансів України пані Світлани Воробей, інформаційний партнер CROWE Запрошують Вас на серію круглих столів: "Презентації Узагальнюючих податкових консультацій з питань трансфертного оподаткування"

31 травня 2021 року об 11:00 відбудеться онлайн бізнес-конференція за участю українських і іспанських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП України та ТПП Малаги, ділових кіл України та Іспанії.

Захід організовується у співпраці з Асоціації торгівлі зерновими та олійними культурами Іспанії (LaAsociacióndeComerciodeCerealesyOleaginosasdeEspaña). Посольством України в Королівстві Іспанії, Міністерством закордонних справ України, Радою Експортерів та інвесторів України, Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України.
  Торгово-промислова палата України засвідчує Вам свою повагу та інформує, що 27 травня 2021 року на платформі ZOOM відбудеться перше з серії тематичних, розширених онлайн засідань спільної Українсько-Саудівської ділової ради та В2В перемовини ділових кіл України та Королівства Саудівська Аравія. В заході планується участь членів Ради та інших потужних представників саудівського бізнесу.
  В рамках засідання передбачається розглянути широкий спектр двостороннього   співробітництва та укладання угод в таких галузях як: «зелена» енергетика, енергетичне і транспортне машинобудування, АПК, інфраструктура та ІТ.

Початок заходу – орієнтовно об 11:00.

Вартість участі у заході складає 420 грн. (включаючи ПДВ).

Запрошуємо Вас та відповідних фахівців Вашого підприємства взяти участь у зазначеному заході та у разі заінтересованості зареєструватися за посиланням https://forms.gle/jgAcdkgAWQQnnerh8. У разі, якщо від одного підприємства буде декілька учасників, прохання заповнювати анкети на кожного учасника окремо.
За додатковою інформацією прохання звертатися до Олександра Мельника, голови української частини Українсько-Саудівської ділової ради email: ukrsaud@ukr.net, або Олени Мацієвської, дирекція міжнародного співробітництва: тел..: +38 096 129 55 65, e-mail: mem-ier@ucci.org.ua.
  25 травня 2021 року об 11:00 на базі ТПП України відбудеться онлайн-бізнес-форум «Україна – Чехія: можливості співпраці між українським та чеським бізнесом під час глобальних змін» за участю українських та чеських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Республіки Чехія.
  Захід спільно організують ТПП України, ТПП Чехії, Посольство України в Республіці Чехія, Посольство Республіки Чехія в Україні, Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, Міністерство промисловості та торгівлі Чехії та інші партнерські організації.
Запорізький Промисловий Форум - майбутнє у розвитку!

  Шановні пані та панове! Продовжується підготовка до міжнародної спеціалізованої виставки «Запорізький Промисловий Форум - 2021», що відбудеться з 18 по 20 травня.
  Запорізький Промисловий Форум - це візитівка Запорізького регіону, один із найбільших в Україні виставкових форумів, на якому презентуються розробки у галузі металургії, машинобудування, ливарних технологій, зварювання, енергетики, автоматизації, ІТ-рішень, а також – реалізується насичена програма науково-практичних конференцій, коопераційних зустрічей. Щорічно на заході представлені сотні підприємств з усіх регіонів України, закордонні компанії.
  Запорізький Промисловий Форум – ефективна та безпечна платформа для спілкування. У виставці 2021 року планують участь понад 100 учасників, що представляють близько 300 торговельних марок, насичена ділова програма – конференції, семінари, бізнес-зустрічі.
Саме такі заходи є двигуном позитивних і оздоровчих процесів для економік регіону та   підприємств у сучасному світі. Приєднуйтесь до активної та продуктивної бізнес-спільноти!
З питань участі, будь-ласка, звертайтесь до оргкомітету:
Тел.: (050) 484-33-67, (050) 486-30-75, (097) 015-33-27 (viber), e-mail: zpf@cci.zp.ua

Більше про виставку www.expo.zp.ua
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас прийняти участь в онлайн діловій зустрічі «МІЖНАРОДНІ КОНТАКТНІ ДНІ», що проходитиме 29 квітня 2021 року по тематиці «Товари для дому та саду. Ландшафтний дизайн, озеленення, садова техніка, інструменти та обладнання. Садово-паркове та декоративне   мистецтво».
Під час проведення заходу буде представлена можливість встановлення ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції.
В разі зацікавленості щодо участі просимо направити на адресу Закарпатської ТПП заповнену заявку на участь (інформаційний лист дивись за посиланням).
Контактний телефон: (+380312) 669462
e-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua
Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович
27 квітня 2021 р. в рамках проведення 15-го засідання Українсько - австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв’язків відбудеться онлайн бізнес-форум “Україна-Австрія: можливості двосторонньої співпраці» за участі профільних міністерств, керівництва палат обох країн, а також ділових кіл України та Австрії.
Выставка «АГРО-2021» — крупнейшая агропромышленная выставка в Украине и Восточной Европе. Выступает эффектив­ной платформой для совершенство­вания производства, внедрения инноваций, презентаций новинок во всех сферах АПК Украины. Бизнес мероприятие, предоставляющее возможность для сотрудничества со странами – лидерами мирового аграрного сектора, а также уникальной площадкой для диалога между частным бизнесом и государством, ассоциациями и ино­странными представителями.
Особое внимание предоставляется: новинкам сельскохозяйственной техники и оборудованию, высокопроизводительным породам домашних животных, современным агротехнологиям во всех отраслях сельского хозяйства.
Інформація щодо Міжнародної туристичної виставки
“FITUR Especial Recuperación Turismo - 2021”
(19 - 23 травня 2021 р., м. Мадрид, Королівство Іспанія)
З 16 по 22 травня   2021 р. ТПП України   планує   діловий   візит в Узбекистан. Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавому для них ринку.  
Доброго дня, повідомляємо про проведення віртуальної виставки текстильних аксесуарів Туреччини (вішалки, підкладки, ґудзики, етикетки, блискавки, нитки, флізелін, мережива, металеві аксесуари тощо).

Дати проведення виставки: 25-27 травня 2021р.

Реєстрація на офіційному сайті виставки: https://www.trendinovasyon.com/en

Запрошуємо до участі всіх бажаючих.
Шановні колеги!   Торгово-промислова палата України висловлює свою повагу і інформує, що 27 квітня 2021 р. в рамках проведення 15-го засідання Українсько - австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв’язків відбудеться онлайн бізнес-форум “Україна-Австрія: можливості двосторонньої співпраці» за участі профільних міністерств, керівництва торгових палат, а також ділових кіл України та Австрії.
Уважаемые дамы и господа,
LOGOS EXPO Center приглашает Вас принять участие в 20-ой международной специализированной выставке EXPO Food & Drinks 2021, которая состоится 21 - 23 мая 2021 года в г. Ереван, Республика Армения.
Україна-Мавританія: можливості двосторонньої співпраці
13 кві 2021 14:00-16:00
13 квітня 2021 року о 14:00 відбудеться онлайн-зустріч українських та мавританських підприємців за участю Посольства України в Алжирській Народній Демократичній Республіці, керівництва Торгово-промислових палат України та Мавританії «Україна-Мавританія: можливості двосторонньої співпраці».
Під час онлайн-зустрічі ви дізнаєтеся про потреби і можливості кооперації, перспективи двостороннього співробітництва, а також матимете змогу встановити прямі контакти й обговорити можливості співпраці.
Участь у заході безкоштовна.
РЕЄСТРАЦІЯ
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetSYhqjUkL2WdIjfGd25WSmg2pk_ptAcY53t5-tfQO_KtSdw/viewform

Конференція відбудеться за допомогою системи ZOOM.
Тривалість вебінару – 1 година 30 хв. Робоча мова – англійська.

Контакти для довідок:
Олена Мацієвська (mem-ier@ucci.org.ua, тел: +38 096 129 55 65),
Юлія Єгорова (yys-ier@ucci.org.ua, тел.: +38 044 461 98 07).

 Назад    1    ...    2     3     4     5     6    ...    224    Вперед 


 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 915 всього - 1548413