ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    Усталені традиції та багаторічний досвід співпраці торгово-промислових палат Карпатського регіону вагомо впливають на процеси розвитку транскордонного співробітництва України, Угорщини, Румунії, Словаччини та Польщі.
    Сприяє цьому створена у 1993 році з метою акумулювання запитів і пропозицій підприємницьких структур, лобіювання їх інтересів у європейських міжнародних інституціях та в органах державної влади країн КР Рада ТПП Карпатського регіону, яку з квітня 2011-го очолює український представник – віце-президент ТПП України, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар.
    Найважливішим проявом розширення міжпалатівських взаємин є реалізація спільних проектів і програм вдосконалення господарської діяльності суб'єктів малого й середнього бізнесу.
    До прикладу, в результаті взаємодії Закарпатської ТПП із бізнесовими об'єднаннями Румунії, зокрема, палатами повітів Ботошань, Марамуреш і Сату-Маре, регулярно організовувалися економічні місії, виставкові заходи з метою активізації двосторонніх відносин на регіональному рівні.
    Під час зустрічей представники регіональних державних органів влади і торгово-промислових палат розглядали існуючі проблеми розвитку транскордонного співробітництва та методи їх вирішення, а суб'єкти господарської діяльності регіонів мали змогу провести індивідуальні переговори.
    Скористатися наявним потенціалом Закарпатської ТПП вирішила і румунська компанія "Alumet a sistem "Eppur si mouve" з міста Бістріца, яка спеціалізується на механічній обробці металу, в т.ч. для потреб фармацевтичної галузі.
    Делегацію у складі топ-менеджера компанії, колишнього міністра праці в уряді Румунії Ботіша Іоана-Нелу, комерційного агента Танасе Ремуса, спеціаліста з інформаційного забезпечення Саука Влада у поїздці по Закарпаттю супроводжував позаштатний спеціаліст ЗТПП з питань зовнішньоекономічної діяльності Іван Бокоч.
    Віце-президент ТПП України, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар розповів румунським гостям палати про організаційні й функціональні особливості національної системи ТПП в цілому та про діяльність регіональної ТПП в Закарпатті зокрема. Він наголосив, що палата, підтримуючи партнерські взаємини з державними та комерційними структурами в Україні й за кордоном, намагається оперативно реагувати на виклики сьогодення, поєднуючи представницькі функції з наданням українським та іноземним компаніям широкого спектра професійних послуг.
    Представники компанії "Alumet a sistem "Eppur si mouve" проявили великий інтерес до діяльності підприємств – членів Закарпатської ТПП, особливо машинобудівної та металообробної галузей. Перебуваючи в нашому краї, вони мали змогу ознайомитися з їх виробничими потужностями та переконатися, що підприємства Закарпаття готові до співпраці з потенційними інвесторами, мають для цього необхідний як виробничий, так і кадровий потенціал.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 2 всього - 1474686