ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    "Міжнародні контактні дні" на тему металообробки, організовані Закарпатською торгово-промисловою палатою, вже традиційно стали вагомим спеціалізованим форумом, який щороку збирає виробників і постачальників металовиробів та обладнання для обробки металу. Мета їх проведення полягає не тільки в популяризації широкого спектру сучасного обладнання і технологій для обробки металу та виготовлення металовиробів, представленні різноманітного інструментарію та нових верстатоінструментальних технологій вітчизняних і зарубіжних виробників, комплексної демонстрації технологічних можливостей металообробних підприємств у створенні інструменту та обладнання для різних галузей промисловості. Ще одне завдання міжнародного заходу, що особливо важливо, – розвиток уже налагоджених підприємствами галузі ділових зв’язків та встановлення нових.
    Цьогоріч до Ужгорода на "МКД" приїхало понад півсотні представників суб'єктів господарювання з Австрії, Румунії, Словаччини, Чехії, Угорщини, а також із Київської, Львівської, Дніпропетровської та Закарпатської областей України.
    Відкриваючи міжнародний захід, віце-президент ТПП України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар привітав бізнесове зібрання, підкреслив значимість металообробної галузі, без якої не можливе проведення модернізації вітчизняної промисловості, та висловив упевненість, що конструктивний бізнес-діалог на міжнародному рівні дасть поштовх до подальшого розвитку українських металообробних підприємств, поступового підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності, особливо на європейському ринку. Наразі одностороннє відкриття Євросоюзом своїх ринків для українських товарів вимагає прийняття виробниками швидких рішень та рішучих дій, спрямованих на пошук нових партнерів, укладання нових контрактів. Успішне просування української продукції в країни ЄС напряму залежатиме від її спроможності конкурувати за ціною і якістю на перенасиченому, з жорсткою внутрішньою конкуренцією, євроринку.
    В офіційній церемонії відкриття "Міжнародних контактних днів" взяли участь консул Генконсульства Угорщини в Ужгороді Тріеб Гергель, перший секретар Генконсульства Словаччини в Ужгороді Александер Шкурла, директор Угорсько-української торгової палати Дьордь Кота, керуючий офісом Бізнес-мережі Карпатського регіону в Ужгороді Арпад Баті, начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій і транскордонного співробітництва Закарпатської обласної держадміністрації Михайло Бідзіля.
    У ході зустрічі увазі учасників були представлені передові технології обробки матеріалів, новітні науково-технічні розробки, перспективне металообробне обладнання, системи автоматизації виробничих процесів, технологічне оснащення, прилади, інструменти та багато іншого. З огляду на це, доречно зауважити, що одними з учасників заходу були представники інтелектуальної еліти – фундаментальної, прикладної науки, яка вносить вагомий вклад у вирішення поставлених перед металообробною промисловістю завдань, – Інституту надтвердих матеріалів ім. В. М. Бакуля Національної академії наук України.
    Організатори заходу за попередніми заявками подбали про підбір потенційних партнерів для переговорів відповідно до визначеного сторонами профілю діяльності та комерційних інтересів. Присутні на спеціалізованому заході підприємці мали змогу заявити про своє виробництво, продукцію чи послуги, обмінятися досвідом, віднайти свого споживача, проаналізувати можливості спільної реалізації бізнес-планів, укласти угоди стосовно організації спільного виробництва, експортно-імпортних операцій.   Відбулися перемовини й між представниками підприємств-замовників із потенційними постачальниками стосовно виготовлення виробів, вузлів, комплектуючих за індивідуальним технічним завданням замовника.
    Підсумовуючи, можна констатувати, що, попри непросту політичну та соціально-економічну ситуацію в нашій державі, традиційні "Міжнародні контактні дні" з металообробки в Ужгороді успішно відбулися, а їх учасники мали добру нагоду оцінити останні досягнення у сфері металообробки, проаналізувати сучасні світові тенденції застосування інновацій у системі господарювання, обговорити можливості для розвитку міжнародного співробітництва та широкої маркетингової діяльності з просування продукції та послуг.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 102 всього - 1474786