ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    Закарпатська торгово-промислова палата за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду та в партнерстві з Тренчинською регіональною палатою Словацької ТПП (Словаччина), Торгово-промисловою палатою області Боршод-Абауй-Земплен (Угорщина), Підкарпатською господарчою палатою (Польща), Господарчою палатою краю Височіна (Чехія) провела 20 листопада в Ужгороді міжнародний діловий захід у рамках грантового проекту "V4EaP Extended Standard Grant" за №21370113 від 9 грудня 2013 р.
    Реалізація проекту під назвою "Розвиток регіональної співпраці та сприяння економічній інтеграції" дає можливість поглиблювати співробітництво між регіонами країн-учасниць шляхом організації разом із партнерами з держав Вишеградської групи тематичних зустрічей представників малого й середнього бізнесу з країн Карпатського регіону.
    Міжнародні ділові заходи також сприяють   створенню орієнтованої на довгострокову перспективу спільної інституційної платформи з метою надання консультативної допомоги підприємцям та налагодження постійного обміну діловою інформацією.
    Перша міжнародна бізнес-зустріч у рамках проекту за тематикою "Легка промисловість" проходила 4-5 листопада ц.р. у м. Кросно (Польща).
    Тематика ділової зустрічі, що відбулася в Ужгороді, охоплювала будівництво – проекти і технології; будівельну техніку й матеріали; обладнання сантехнічне, опалювальне, вентиляційне, освітлювальне; предмети інтер'єру житлових та офісних приміщень; будівельну хімію; столярні вироби.
    Участь у заході взяли іноземні підприємці, які прибули до Ужгорода у складі делегацій регіональних торгово-промислових палат – партнерів проекту, а також представники вітчизняних підприємств із Київської, Запорізької, Чернівецької та Закарпатської областей.
    Урочисте відкриття проходило за участі почесних гостей – першого секретаря Посольства Угорщини в Україні Лайоша Керекеша, консула Генконсульства Угорщини в Ужгороді Гергеля Тріеба, першого секретаря Генконсульства Словацької Республіки в Ужгороді Александра Шкурли, президента Угорсько-української торгової палати Берталона Сентпетері та її директора Дьордя Кота, керівника торгового офісу у Львові Посольства Австрії в Україні Надії Богатирьової, експерта Європалати й Словацької торгово-промислової палати Юрая Кноппа, начальників управлінь Закарпатської ОДА: містобудування та архітектури – Миколи Пігуляка та зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій і транскордонного співробітництва – Олени Ігнатюк.
    Згідно з попередніми заявками організатори заходу подбали про підбір потенційних партнерів для переговорів відповідно до визначеного сторонами профілю діяльності та комерційних інтересів. Присутні на бізнес-зустрічі підприємці мали нагоду презентувати своє виробництво, продукцію, послуги, обмінятися набутим досвідом, укласти угоди щодо організації спільного виробництва, експортно-імпортних операцій.
    Задля досягнення максимального презентаційного ефекту вітчизняні й іноземні учасники могли розмістити ілюстровану рекламу підприємства на сторінках офіційного каталогу та, навіть, облаштувати індивідуальну виставкову експозицію.

    Слід зауважити, що бізнес-зустрічі в рамках спільного міжпалатівського проекту проходитимуть і наступного року:
    22-23 січня у м. Годонін (Чехія) за тематикою "Сільське господарство";
    25-27 лютого у м. Мішкольц (Угорщина) за тематикою "Металообробка";
    14-17 квітня у м. Тренчин (Словаччина) за тематикою "Туризм".
    Заключна міжнародна конференція та бізнес-зустріч за проектом "Розвиток регіональної співпраці та сприяння економічній інтеграції" відбудеться 18-19 листопада 2015 р. в Ужгороді.

    Детальну інформацію про ці та інші міжнародні ділові заходи можна отримати у Закарпатській торгово-промисловій палаті за тел.: (0312) 66-94-62, 66-94-50, 66-94-66.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 191 всього - 1474875