ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

 

 
11 лютого в приміщенні ректорату Ужгородського національного університету ректор УжНУ, професор Володимир Смоланка і віце-президент ТПП України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар підписали Угоду про співпрацю між Державним вищим навчальним закладом "Ужгородський національний університет" та Закарпатською торгово-промисловою палатою.
    Угода передбачає взаємовигідне співробітництво сторін з метою сприяння освітньому, науково-технічному, соціально-економічному та культурному розвитку Закарпатської області.
    Закарпатська ТПП зокрема зможе на базі УжНУ проводити на замовлення суб'єктів господарювання лабораторні дослідження харчових продуктів, товарів легкої промисловості та ін. Своєю чергою, студенти УжНУ матимуть змогу проходити практику в Закарпатській ТПП.
    Досягнуті домовленості сторін також дають можливість спільно розробляти та подавати заявки на участь у міжнародних грантових програмах і проектах.
    Учасники Угоди про співпрацю обмінюватимуться інформацією про заплановані заходи (конференції, семінари, ділові зустрічі, презентації тощо) та підтримуватимуть їх проведення. Крім цього, передбачено обмін відповідними інформаційними та консультаційними послугами, сприяння у пошуку партнерів для співробітництва у визначених сферах діяльності сторін.
    У церемонії підписання Угоди про співпрацю брав участь координатор Європейського офісу та міжнародного освітнього співробітництва Торгово-промислової палати України Мартін Ройтер, який наразі працює із урядовими німецькими фондами з міжнародного співробітництва та урядовими програмами Федерального союзу німецької промисловості. Він висловив готовність сприяти у межах своєї компетенції розвитку міжнародних контактів УжНУ, організації стажування студентів університету на німецьких підприємствах, їх подальшого працевлаштування та адаптації у провідних європейських компаніях.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 180 всього - 1474864