ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

 

 
    Незважаючи на поглиблення негативних тенденцій у вітчизняній економіці, що позначилися на роботі практично всіх її провідних секторів, у тому числі й на аграрному, виробники й експортери продовжують активно шукати вихід із непростої ситуації. Доречною, з огляду на це, вбачається підтримка їхньої діяльності регіональними торгово-промисловими палатами, що стараються не залишати підприємства наодинці з невирішеними проблемами. Закарпатська ТПП зокрема регулярно організовує "Міжнародні контактні дні" задля створення ефективної платформи для ділового спілкування з метою налагодження стабільних взаємовигідних зв'язків між безпосередніми учасниками зовнішньоекономічних відносин.
    Цьогоріч, 12 лютого, цикл галузевих палатівських заходів календарно відкрила бізнес-зустріч на тему сільського господарства. Її формат традиційно був орієнтований на потреби аграріїв, хоча тематичне спрямування давно вже вийшло за чисто сільськогосподарські рамки. До аграріїв долучилися представники переробної, харчової, машинобудівної, деревообробної, будівельної, хімічної та деяких інших споріднених галузей, що певним чином мають відношення до   функціонування сільгоспвиробництва.
    Віце-президент ТПП України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар привітав та представив учасників заходу. У своїй підтримці ділове зібрання запевнили почесні гості: консули – Генконсульства Чеської Республіки у Львові Валерія Фюлеова та Генконсульства Угорщини в Ужгороді Тріеб Гергель, координатор Європейського офісу та міжнародного освітнього співробітництва ТПП України Мартін Ройтер, керівник Торгового офісу Посольства Австрії у Львові Надія Богатирьова, начальник відділу організації виробництва продукції рослинництва, маркетингу та агротехнічних послуг департаменту агропромислового розвитку Закарпатської облдержадміністрації Олександр Юрик, завідувач сектору інвестицій управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій і транскордонного співробітництва ЗОДА Олена Ігнатюк.
    Учасники з Австрії, Румунії, Угорщини, а також із Київської, Харківської, Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської областей України представляли фермерські господарства, підприємства, що вирощують посівні матеріали, вдосконалюють засоби захисту рослин, займаються виробництвом органічних добрив, виготовляють і реалізують сільгосппродукти та продукти харчування, упаковку, сільгосптехніку й обладнання, машини і технології для харчової промисловості, виробляють насіннєві заводи нового покоління з універсальними зерноочищувальними машинами й новітніми розробками для підвищення урожайності зерна.
    Індивідуальні переговори, як і раніше, проходили відповідно до попередньо визначених організаторами заходу комерційних інтересів та профілю діяльності учасників. Більшість двосторонніх контактів, за словами як іноземних, так і вітчизняних підприємців, були не тільки фахово цікавими, а й створювали відповідну платформу для співпраці сторін у найближчій перспективі.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 51 всього - 1474735