ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
      Підсумки діяльності Закарпатської торгово-промислової палати у 2014 році й перспективні напрями її роботи на рік 2015-й, обрання делегатів на черговий З’їзд ТПП України та кандидатів у члени Ради ТПП України стали основними питаннями, що розглядалися 16 квітня в Ужгороді на засіданні Ради ЗТПП.
      Його проведенню передувало засідання Президії Закарпатської ТПП, на якому було схвалено звіт про роботу Палати у 2014 році й висновки Ревізійної комісії ЗТПП щодо бухгалтерського звіту та підсумків фінансово-господарської діяльності Палати за минулий рік із подальшим розглядом і затвердженням Радою Закарпатської ТПП.
      Звертаючись до членів Ради Палати, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар зокрема наголосив, що, попри складну суспільно-політичну й економічну ситуацію в нашій країні, керівні органи Палати у звітному періоді продовжували спрямовувати палатівську діяльність на розвиток торговельно-економічних зв’язків, у першу чергу членів палати, із партнерами з інших областей України та з-за кордону, на сприяння суб’єктам господарювання усіх форм власності у розвитку їх підприємницької діяльності, підвищенні конкурентоспроможності продукції та просування її на вітчизняний і зарубіжні ринки, а також на представлення і захист інтересів підприємництва краю як на державному, так і на міжнародному рівнях.
      Серед низки проведених впродовж року ділових заходів варто відзначити традиційні бізнес-форуми "Міжнародні контактні дні" в Ужгороді, які організовуються Закарпатською ТПП вже майже два десятиліття і викликають чималий інтерес та підтримку з боку вітчизняного й зарубіжного підприємництва. Адже, теми, за якими вони проходять, актуальні не тільки для нашого регіону. Це лісозаготівля й деревообробка, аграрний сектор і харчова промисловість, машинобудування й металообробка, будівництво та інтер'єр, туризм і рекреація та ін. Регулярно організовуються і поїздки вітчизняних підприємців за кордон на міжнародні ділові заходи, які проводяться на підставі відповідних угод про співпрацю між регіональними торгово-промисловими палатами країн Карпатського регіону.
      Підтримуючи партнерські взаємини з державними та бізнесовими структурами в Україні й за кордоном, Закарпатська ТПП оперативно реагує на запити і пропозиції українських та іноземних компаній, виконуючи представницькі функції у поєднанні з наданням широкого спектру фахових послуг. Серед них – консультації з питань комерційної діяльності в Україні та іноземних державах, здійснення міжнародних маркетингових досліджень, інформування про кон'юнктуру внутрішнього і зовнішнього ринків, сприяння у пошуку надійних бізнес-партнерів, юридично-правове забезпечення господарської, в тому числі зовнішньоекономічної та інноваційно-інвестиційної діяльності.
      З-поміж традиційних палатівських послуг найбільш затребуваними залишаються експертиза товарів і сировини, оформлення та засвідчення сертифікатів походження українських товарів, оцінка майна і майнових прав, перекладацькі послуги. Слід зауважити, що обсяги замовлених суб'єктами господарювання послуг відображають реальний стан їх виробничої та експортної активності, яка напряму залежить від загальної економічної та політичної ситуації в країні, що суттєво впливає і на формування бізнесового клімату в регіоні.
      Після звітної доповіді Президії ЗТПП учасники засідання заслухали та затвердили висновки Ревізійної комісії ЗТПП щодо бухгалтерського звіту та підсумків фінансово-господарської діяльності Палати за 2014 рік. Окремо було обговорено планові показники роботи та перспективні напрями діяльності Закарпатської ТПП у 2015-му.
      На засіданні Ради Палати порушувалися і проблемні питання законодавчо-нормативного характеру, що мають суттєвий вплив на господарську, в тому числі зовнішньоекономічну діяльність товаровиробників та потребують ініціативного реагування з боку як регіональної, так і національної торгово-промислових палат.
      Загалом виступаючі відзначали зростаючу позитивну роль Закарпатської ТПП у процесі активного розширення виробничо-торговельних зв'язків підприємств краю, наголосивши, що в основі досягнення хороших результатів її діяльності лежать принципи відкритості, динамізму і професіоналізму колективу Палати, діяльність якої координується Радою та Президією ЗТПП.
      Роботу Президії Закарпатської ТПП зі створення сприятливих умов для підприємницької діяльності в регіоні, підвищення якості та розширення послуг Палати у цілому за звітний період було визнано задовільною.
      Члени Ради Закарпатської ТПП на засіданні обрали також делегатів на черговий З’їзд Торгово-промислової палати України, що відбудеться у Києві 19 травня цього року, та кандидатів у члени Ради ТПП України від нашої області.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 200 всього - 1474884