ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    Цей спеціалізований захід організовується щороку з метою представлення широкого спектру сучасного обладнання для обробки металу й виготовлення металовиробів, нових верстатоінструментальних технологій вітчизняних і зарубіжних виробників, демонстрації технологічних можливостей металообробних підприємств у створенні інструменту та обладнання для різних галузей промисловості. Ще одне завдання бізнес-зустрічі, що особливо важливо, – розвиток уже налагоджених підприємствами виробничо-торговельних зв’язків та встановлення нових.
    Незважаючи на складну ситуацію в нашій країні, чисельність та ділова активність вітчизняних та іноземних учасників суттєво не знизилася. Комерційні запроси і пропозиції угорського бізнесу на зустрічі представляв консул Генконсульства Угорщини в Ужгороді Тріеб Гергель та референт Національного інвестиційного бюро "HIPA" з Будапешта Олександра Чізмадіа, чеського – Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар, румунського – представник Румунсько-української торгово-промислової палати з Бухареста Іван Бокоч.
    До Ужгорода прибули представники ділових кіл з Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Тернопільської областей та Закарпаття. Від Закарпатської облдержадміністрації в роботі бізнес-зустрічі брала участь завідуюча сектору інвестицій управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій і транскордонного співробітництва Олена Ігнатюк.
    Cвоє виробництво, продукцію та послуги презентували представники "ТОВ "Фроніус Україна" зі Стрия, що як самостійне підприємство входить до відомої компанії "Fronius International GmbH", заснованої у 1945 році в м. Вельс (Австрія), і виготовляє повний спектр високотехнологічного обладнання для вирішення будь-яких технічних завдань у галузі зварювання.
    Прагнули розширити горизонти співпраці і представники заводу "Автодеталь" у формі ТОВ з Одеси – крупного виробника автомобільних домкратів, який займає лідируючі позиції серед вітчизняних виробників опалювального обладнання   (газові опалювальні котли АОГВ торгової марки ТМ “Геліос”), комплектуючого обладнання для холодильників, а також надає послуги з металообробки, пробивки гнучкого металу завтовшки до 4 мм на німецьких верстатах з числовим програмним управлінням "Тріумф".
    Вироби з дроту (полички, лотки для торгового і холодильного устаткування, торгові стелажі, перегородки, клітки, кошики, гачки, POS-конструкції для торгових закладів та ін.), що виготовляються під конкретне замовлення, представило на виставковому стенді ТОВ "Дена Метал Україна" з Івано-Франківської області – член "Dana Group Ltd" та ексклюзивний дистриб’ютор найбільшого виробника меблевої фурнітури в Данії – "HT Bendix". Підприємство ріже, гне, зварює дріт і металеві пластини за кресленням замовника, виконує гальваніку та різноманітне порошкове покриття, використовуючи при цьому іноземні автоматизовані верстати з координатним управлінням, верстати автоматичної зварки, інше сучасне устаткування, яке дозволяє дотримуватися стандартів європейської якості. Під час виконання окремих робіт використовується плазморізальний верстат "Messer" із високою роздільною здатністю, що дозволяє розкроїти лист сталі завтовшки до 30 мм з точністю, близькою до лазерного різання. Інженери за допомогою спеціального програмного забезпечення мінімізують відходи і забезпечують замовнику оптимальний розкрій деталей. Підприємство також спеціалізується на виготовленні ковшів для спецтехніки.
    Вихід на європейський ринок шукав ще один учасник зустрічі – ТОВ "Булат" із Тернопільщини, що займається виробництвом чавунного й сталевого литва й механічною обробкою металу. Його вироби користуються попитом і мають широке коло призначення. Це люки телефонної мережі та каналізаційні, решітки водовідведення, воронки водостічні, ніжки лавок, чавунні стовпи для декоративного освітлення, лиття з чавуну і сталі для цегельних і цементних заводів, деталі для сільгоспмашин (колеса сушильних і пічних вагонок, конуси, корпуси підшипників, хрестовини, комфорки, кришки комфорок, механізми підйому конуса, зірочки, катки і т.п.).
    На професійному рівні спілкувалися з потенційними діловими партнерами з інших регіонів України і закарпатські виробники. Цікаві пропозиції звучали зокрема від представників ПАТ "Ужгородський турбогаз" – провідного вітчизняного підприємства із виробництва обладнання для нафтогазової промисловості, що спеціалізується на випуску устаткування для видобутку, обробки та очищення, транспортування і зберігання нафти і газу, ливарному виробництві, виготовленні пунктів комерційного обліку витрат газу, енергетичного обладнання компресорних станцій, електричної ізоляції і електрохімічного захисту газопроводів.  
    Нові ринки збуту та партнерів для співпраці шукали представники ПАТ "Ільницький завод механічного зварювального обладнання", яке виготовляє устаткування для механізації та автоматизації зварювальних і наплавних процесів, в т.ч. для дугового напівавтоматичного зварювання, розробляє різноманітне механічне зварювальне обладнання за індивідуальним замовленням, виконує всі види металообробних робіт.
    Металообробкою займається і чимало приватних підприємців краю – як то ПП Немеш В.Ф., який виготовляє різноманітні вироби з металу методом різання, штампування і зварювання.
    На зустрічі були представлені й інші підприємства, організації, установи, що мають безпосереднє чи опосередковане відношення до машинобудівної, в т.ч. металообробної залузей промисловості і які теж прагнуть знайти надійних партнерів як в Україні, так і за кордоном.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 141 всього - 1474825