ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

 

    Із нагоди головування Чехії у Вишеградській четвірці (1 липня 2015 – 30 червня 2016 рр.) Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді, голова Ради ТПП країн Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар 4 вересня провів у конференц-залі Закарпатської торгово-промислової палати круглий стіл за участі представників дипломатичного корпусу країн Вишеградської групи, акредитованих у Західному регіоні України.

    На зустрічі обговорювалося питання пріоритетів головування Чеської Республіки у Вишеградській четвірці, найважливіший з яких, полягає в зміцненні згуртованості між країнами-членами, набутті більшої вагомості їх голосу в Європейському співтоваристві. Також серед   пріоритетів – енергетична співпраця, сприяння процесам демократизації в Європі, протидія нелегальній міграції.

    Особливу увагу було приділено саміту глав урядів країн Вишеградської групи, що саме проходила в Празі.
З питань візової політики виступали Генконсул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Буріанова, консул Генконсульства Чеської Республіки у Львові Валерія Фюлеова, консул Генконсульства Угорщини в Ужгороді Гергель Тріеб, Почесний консул Словацької Республіки у Великому Березному Олег Адамчук.

    У виступах директора Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в Ужгороді Світлани Мітряєвої та радника голови Закарпатської облради Івана Діуса йшлося про стан і перспективи розвитку співробітництва Закарпатської області та України в цілому з країнами Вишеградської четвірки, а також з відповідними регіонами цих країн в реаліях сьогодення.

    До участі в міжнародному заході були запрошені голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, голова Закарпатської облради Володимир Чубірко, а також експерти із зазначених питань.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 111 всього - 1474795