ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

 
    У пошуку шляхів удосконалення функціонування системи карнетів АТА в світі 28–29 вересня року у м. Братислава (Словацька Республіка) зібралися представники близько 50 асоціацій-гарантів у системі карнетів АТА. Торгово-промислову палату України на засіданні Всесвітньої ради з питань карнетів АТА представляв віце=президент ТПП України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар та директор Департаменту з оформлення тимчасового вивезення товарів за карнетами АТА Олексій Житник.
    Адміністративний комітет Всесвітньої ради з питань карнетів АТА звернув увагу присутніх на сприяння збільшенню видачі карнетів АТА асоціаціями-гарантами та на взаємодію національних асоціацій-гарантів з митними органами своїх країн. Ішлося і про співпрацю Всесвітньої ради з питань карнетів АТА з Всесвітньою митною організацією.
  Було проаналізовано динаміку розвитку системи в окремих країнах та відзначено зростання кількості карнетів АТА, що видаються у світі, а також країн-учасниць Конвенції про тимчасове ввезення. В Україні, зокрема, кількість виданих у першому півріччі карнетів АТА в порівнянні з відповідним періодом минулого року зросла більш як на 40%,   що є найкращим показником серед усіх асоціацій-гарантів.
  Під час засідання відбувся обмін думками щодо роботи асоціацій-гарантів із "проблемними" карнетами АТА.
Учасники заходу розглядали питання створення програмного забезпечення з обліку виданих карнетів АТА. Зазначена база даних має містити інформацію щодо карнетів АТА, які були видані усіма країнами-учасницями Конвенції про тимчасове ввезення. На думку керівництва Всесвітньої ради з питань карнетів АТА, створення такої системи дасть змогу здійснювати обмін інформацією між асоціаціями-гарантами та Всесвітньою радою та прискорити роботу з врегулювання вимог, які отримують асоціації-гаранти від митних органів.                  
    Низка актуальних питань, пов’язаних з діяльністю торгово-промислових палат при видачі сертифікатів походження товарів, розглядалася 30 вересня на ще одному засіданні – цього разу Всесвітньої ради з сертифікації походження товарів Міжнародної торгової палати
Тут аналізували проблеми, що виникають при прийнятті сертифікатів митними органами, та радилися як відстоювати перед ними інтереси палат. Окремо обговорювалося питання співробітництва з митними органами Саудівської Аравії.
Увага учасників засідання була зосереджена на роботі торгово-промислових палат з Уповноваженими економічними операторами та Довіреними торгівцями.
    У ході засідання відбулися вибори нового голови Ради. Ним став представник Лондонської торгово-промислової палати   Пітер Бішоп.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 173 всього - 1474857