ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

 

 
    Фахівці підприємств й організацій краю, що відповідальні за підготовку фінансової звітності, внутрішні аудитори, бухгалтери, користувачі фінансової звітності взяли участь у семінарі "Декларування прибутку українськими підприємствами згідно з міжнародними стандартами за підсумками 2015 року – поради провідних експертів".
    Інформаційний захід провели провідні експерти компанії "Nexia DK. Аудитори і Консультанти" разом із   Association of Chartered Certified Accountants (АССА) 6 листопада у конференц-залі Закарпатської торгово-промислової палати.
    Тему обрано з урахуванням того, що в Україні вперше замість звичного порядку ведення окремого податкового обліку запроваджується принципово новий порядок, який грунтується на визначенні фінансового результату (прибутку до оподаткування) за даними бухгалтерського обліку та його подальшого коригування на податкові різниці. Тобто. йдеться про оподаткування прибутку, що визначений у фінансовій звітності.
    Концептуальною основою бухгалтерського обліку виступають Міжнародні стандарти фінансової звітності для тих підприємств, для яких застосування таких стандартів обов'язкове, а також для підприємств, що самостійно визначили доцільність таких стандартів.
    Маючи за мету показати можливі наслідки цього нововведення, представники групи компаній "Nexia DK. Аудитори і Консультанти", що надає професійні послуги в сфері аудиту, консалтингу й ІТ, податків і права, оцінки, інвестування та бізнес-освіти, – керуючий партнер Роман Білик і партнер Ярослав Голубка розглянули актуальні питання вибору стандартів для звітності та ідентифікації звітності. Менеджер компанії Ірина Зубрицька зробила огляд податково-бухгалтерських різниць.
    Зацікавив учасників семінару й виступ представника Association of Chartered Certified Accountants(АССА) Андрія Руденка про АССА Кваліфікацію для побудови фінансової кар’єри. Слід додати, що АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів)– всесвітнє об’єднання, створене з метою надавати необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту в будь-якій країні світу. Засноване в 1904 році, воно постійно утверджує унікальні базові цінності: рівні можливості, різноманітність, інновації, чесність та підзвітність. Асоціація підтримує 170 000 членів та 436 000 студентів у 180 країнах, допомагаючи їм будувати кар’єру. Працює АССА через мережу з 91 офісів і центрів та більш ніж 8 500 акредитованих роботодавців по всьому світі.
    Восени 2004 року АССА відкрила своє регіональне представництво у Києві. Київський офіс є головним контактом для всіх членів, кандидатів у члени та студентів з України, Білорусі, країн Прибалтики і Кавказу. В цьому регіоні АССА – провідна організація, що забезпечує міжнародною кваліфікацією фінансових фахівців, об’єднує понад 6000 студентів і близько 1000 членів. Зокрема вже зараз в Україні є 2000 студентів і 500 членів АССА. Понад 60 акредитованих роботодавців в регіоні та 27 – в Україні.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 44 всього - 1474728