ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ПАРТНЕРИ, ДРУЗІ!


      Опівночі 31 грудня рух годинникової стрілки перегорне ще одну сторінку нашого життя. В очікуванні незвіданого, на правічному кордоні між роком прийдешнім і роком минулим, усіх нас – таких різних – об'єднує віра у зміни на краще, об'єднує почуття приналежності до великої родини, що з гідністю відстоює свій європейський вибір, своє право на мир і добробут, єдність і громадянську злагоду, демократію і верховенство права, моральність і духовність.
      Рік, що минає, подарував нам радість і сум, упевненість у майбутньому та біль від утрат; відзначився конкретними справами, успіхами й досягненнями. Величезні випробування, що випали на долю України, не скінчилися. І шлях, який вона розпочала до демократичного суспільства, до чесної та справедливої держави без насилля, корупції та брехні, видався вкрай складним.
      Кожен із нас вніс посильний вклад у те, аби подолати труднощі й переступити рубіж нового 2016 року. Ми змогли протиставити соціально-політичній, фінансово-економічній кризі нашу згуртованість і професіоналізм. Зуміли мобілізуватися й гідно пройти цей непростий період.
      Попереду – трудові будні, що принесуть і вагомі здобутки. Переконаний: результат нашої спільної роботи, який підняв нас на якісно новий рівень усвідомлення необхідних перетворень у всіх сферах життя, і надалі продовжуватиме втілюватися у реальні реформи, що стануть позитивно відчутними як для громадян, так і для бізнесу. Наші з вами зусилля, відповідальність за обрану справу, самовіддана праця та любов до рідної землі – запорука подальшого розвитку й успіху України.
      У році прийдешньому більш за все хочу побажати нам миру! Миру нашій державі, кожній родині, кожному дому. Без цього інші побажання не матимуть сенсу.
      Особливо теплі побажання військовим, добровольцям, волонтерам, медикам, усім, хто нині відважно боронить мир, незалежність, цілісність нашої держави. Щиро зичу, аби всі вони повернулися додому живими та здоровими, аби запанував мир на нашій землі, щоб слово "війна" ніколи не виринало в історії України!
      Хочу подякувати всім, хто був упродовж року із Закарпатською торгово-промисловою палатою, за прихильність і плідне партнерство, за співпрацю і взаємну довіру, які, впевнений, продовжуватимуться і в 2016-му. Нам завжди потрібна ваша підтримка і взаєморозуміння. У єдності наша сила, тільки разом ми зможемо досягти позитивних результатів!
      У новому році зичу всім професійного зростання, можливості самореалізації. Бажаю наполегливо працювати над підвищенням своєї ефективності й пошуком нових шляхів розвитку, аби зберегти трудові колективи, подолати всі перешкоди без втрат соратників та однодумців!
      Нехай буде у кожного якомога більше щастя, здоров'я, зростає добробут! А ці новорічно-різдвяні свята пройдуть у духовному піднесенні, зі світлими помислами та щирою радістю.
      Пам'ятаймо, ми з вами пережили чимало непростих часів, проте вистояли. Не жаліймо тепла, поваги й любові одне для одного. В цьому – запорука щасливих днів, яких, упевнений, у нас попереду буде ще багато.

      З НОВИМ РОКОМ!
      З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!


Віце-президент Торгово-промислової палати України,
голова Ради ТПП Карпатського регіону,
президент Закарпатської ТПП,
Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді

Отто Ковчар

 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 350 всього - 1612364