ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    У прагненні розширити мережу постачальників у західному регіоні України представники одного із провідних європейських операторів роздрібної торгівлі – компанії "АШАН" приїхали до Закарпаття, аби запропонувати виробникам краю пріоритетні напрями співпраці, які охоплюють поставки найрізноманітніших товарів і послуг. Ефективною платформою для ділового спілкування, з огляду цього, стала зустріч, організована 12 лютого Закарпатською торгово-промисловою палатою, що привернула увагу значної кількості підприємців краю, зацікавлених у налагодженні безпосередніх контактів з компанією "АШАН".
    Торговельна мережа "АШАН", створена французом Жераром Мульє у 1961 році, присутня в 14 країнах світу й представлена трьома різними напрямами – гіпермаркети, супермаркети та електронна комерція. Її головний офіс знаходиться в Ліллі.
    В Україні перший гіпермаркет "АШАН" відкрито в 2008 році. Управління її діяльністю покладено на компанію "АШАН УКРАЇНА", що в свою чергу, включає низку структурних підрозділів, зокрема консалтингові, фінансові та будівельні. Наразі торговельна мережа гіпермаркетів "АШАН УКРАЇНА" – це 11 магазинів у 5 областях нашої держави.
    На зустрічі компанію "АШАН УКРАЇНА" представляли фахівці департаменту закупівель Сергій Лавер, Роман Поліщук, Назарій Горбатюк, спеціаліст з пошуку постачальників Євгенія Іванченко. Вони виступили з презентацією історії та бачення міжнародної групи "АШАН" і компанії "АШАН УКРАЇНА". Зокрема розповіли про план розвитку компанії, її політику, головні напрями, цілі та специфіку діяльності торговельної мережі гіпермаркетів "АШАН" в Україні, про переваги роботи з компанією, можливі шляхи співпраці для постачальників, ознайомили потенційних партнерів зі структурою головного офісу закупівель.
    Закарпатські виробники товарів і послуг, серед яких – ЗАТ "Ужгородська швейна фабрика", товариства з обмеженою відповідальністю – "Сандерс-Виноградів", "Інтерфілл", "Прогрес-С", "Санаторний комплекс "Деренівська купель", "Корадо Каннінг Інкорпорейтед", "3 медведі", поліграфічне підприємство ТзДВ "Патент", фермерські господарства "Світ м'яса", "Ранет", фізичні особи-підприємці: Сарай В.М., Барзул О.Ю., Штефаньо В.П, Пересоляк М.В., Полончак М.М. та ін., – мали змогу провести індивідуальні переговори з працівниками компанії "АШАН", а також продемонструвати на стендах виставкового залу Закарпатської ТПП зразки своєї продукції, що пропонується для реалізації в мережі гіпермаркетів.
    Закарпатцям, безперечно, було що представити київським гостям. Ішлося про можливість постачання продуктів харчування (кондитерські, борошняні, макаронні вироби, крупи, м'ясо, ковбаси, мінеральна вода, цілющі карпатські фіточаї), виробів легкої, хімічної, деревообробної (у т.ч. меблеві вироби) промисловості, сільгосппродуктів, поліграфічної продукції, про надання дистриб'юторських послуг тощо.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 249 всього - 1612263