ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!    Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!
    У ваших руках зосереджена велика сила друкованого та мовленого слова, могутній засіб формування громадської думки. Ваше прагнення до об'єктивного висвітлення актуальних проблем сучасності, оперативність в опрацюванні, осмисленні й подачі матеріалів відіграють важливу роль у нинішньому мінливому світі, є незамінними для забезпечення повноцінного життя громадянського суспільства.
    Нині, коли наша держава переживає непрості часи, важливість вашої праці зростає особливо. Від вашого таланту та об’єктивності залежить оцінка громадянами подій сьогодення, розвиток сучасної історичної й соціально-політичної думки. Ваша робота стає вагомою підтримкою людського духу, зміцнення віри і надії на краще майбутнє.
    Щиро зичу всім вам міцного здоров'я, особистого благополуччя і щастя, свободи пера, міцних крил, затребуваних матеріалів та щирої уваги небайдужого, допитливого і мислячого оточення!
    Нехай і надалі багатотисячна аудиторія читачів, слухачів, глядачів щодня з нетерпінням чекає на ваші мудрі, цікаві, інколи гострі, але сповнені душевністю і вболіванням за рідний край, кореспонденції на сторінках газет, журналів, інтернет-видань, у радіо- й телеефірі.
    Ваша творча праця нехай сприяє добрій славі Закарпаття, ваше правдиве слово стоїть на сторожі інтересів кожного краянина, утверджує високі принципи гуманізму, добра і справедливості!


З повагою та готовністю до подальшої співпраці,

віце-президент ТПП України,
голова Ради ТПП Карпатського регіону,
президент Закарпатської ТПП,
Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді

Отто Ковчар.

 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 339 всього - 1612353