ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

 
      На Закарпатті з робочим візитом перебував президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков. 9 червня, разом із президентом Закарпатської ТПП Отто Ковчаром, він мав зустріч з головою Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем.
      Основні питання перемовин стосувалися соціально-економічного розвитку регіону з особливим акцентом на зовнішньоекономічній діяльності, у тому числі – на експорті деревини та проведенні товарознавчої експертизи лісоматеріалів. Ішлося й про підтримку малого і середнього підприємництва, координацію дій влади та бізнесу задля розвитку всіх видів господарювання, залучення іноземних інвестицій в інноваційний розвиток промислових підприємств.
      За словами очільника Закарпатської ОДА, нині вкрай потрібна якісна експертна оцінка лісу, в першу чергу для того, аби протистояти нещадному вирубуванню карпатських лісів, вивезенню за кордон ділової деревини під виглядом дров.
      Із цього приводу Геннадій Чижиков запевнив Геннадія Москаля, в тім, що Торгово-промислова палата України – єдина структура, яка професійно здійснює незалежну товарознавчу експертизу лісоматеріалів, – завжди готова надати допомогу та сприяти органам державної влади. Враховуючи загострення ситуації на ринку експорту деревини, у системі ТПП України в найкоротший термін буде розроблено уніфікований підхід та форму експертного висновку, проведено навчання й підвищення кваліфікації експертів відповідного профілю. Так уже цього місяця на базі Закарпатської ТПП відбудеться навчально-практичний семінар на тему "Експертиза   лісоматеріалів".
      Учасники зустрічі також домовилися сконцентрувати спільні зусилля для розширення співробітництва із найближчими західними сусідами – Румунією, Угорщиною, Словаччиною, Польщею, а також Чехією, Австрією, Німеччиною, Балканськими країнами. Крім того було відпрацьовано спільні заходи, які дозволять посилити державно-приватне партнерство та сприятимуть зміцненню позицій національного виробника на внутрішньому й зовнішніх ринках.
      Під час візиту президент ТПП України Геннадій Чижиков та віце-президент ТПП України Микола Гавриленко мали змогу відвідати ряд успішно працюючих вітчизняних підприємств і підприємств з іноземними інвестиціями – членів Закарпатської ТПП. Cеред них чільне місце займає ПрАТ "Єврокар" – офіційний виробник автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat) в Україні (генеральний директор Ігор Царенко).
      Того ж дня Геннадій Чижиков провів робочу нараду з працівниками Закарпатської торгово-промислової палати. Зокрема він поділився враженнями від перебування у нашому краї, наголосивши, що Закарпаття, яке межує з чотирма країнами Європейського Союзу і розташоване на перетині транзитних міжнародних автомобільних, залізничних та авіаційних шляхів, має великий потенціал для успішного розвитку зовнішньоекономічної, інноваційно-інвестиційної діяльності.
      Президента ТПП України приємно вразила оперативність, з якою голова ЗОДА Геннадій Москаль, попри велику зайнятість, знайшов можливість зустрітися й поділитися планами і перспективами подальшого соціально-економічного розвитку Закарпаття. А ще те, як очільник краю оцінює роботу Закарпатської ТПП, щиро цікавиться палатівськими справами, завжди в курсі подій, що відбуваються не тільки в регіональній Палаті, а й у системі національної ТПП в цілому. Обговорені в ході зустрічі поточні питання, серед яких – взаємодія з органами влади при вирішенні питань щодо експорту лісоматеріалів, сприятимуть удосконаленню роботи незалежних експертів, навчання яких за ініціативи Закарпатської ТПП проходитиме в нашій області.
      Серед інших питань, про які йшлося на нараді, – спрямування зусиль на подальший розвиток торговельно-економічних зв'язків із партнерами з інших областей України та з-за кордону; просування інтересів вітчизняного бізнесу на зовнішніх ринках з урахуванням відкритого характеру економіки, яку будує наша країна, та нових можливостей і ризиків, що відкрилися із запровадженням Зони вільної торгівлі з ЄС; сприяння у залученні іноземних інвестицій, надання консультативної підтримки підприємцям; впровадження нових напрямів діяльності, поліпшення кількісного і якісного складу палатівських послуг; знаходження нових підходів у вирішенні важливих завдань непростого сьогодення.
      На завершення президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков побажав закарпатським колегам і надалі наполегливо й продуктивно працювати заради розбудови свого краю, незалежної української держави, вітчизняної системи торгово-промислових палат.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 200 всього - 1612214