ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    Як складова комплексної машинобудівної галузі, металообробка займає ключову позицію у сфері промислового виробництва, оскільки постачає виробничі технології й забезпечує випуск устаткування для багатьох галузей, тим самим забезпечуючи технічне переозброєння національної економіки, інтенсифікацію і підвищення ефективності виробничо-господарської, в тому числі – зовнішньоекономічної діяльності.
    Враховуючи необхідність висвітлення наявних проблем і перспектив у сфері металообробки, орієнтуючись на пошук партнерів та інвесторів для вітчизняних машинобудівних і металообробних підприємств, налаштованих на розвиток науково-промислового потенціалу, нарощення й модернізацію виробничих потужностей, впровадження енерго- і ресурсозберігаючих технологій, Закарпатська торгово-промислова палата щороку проводить в Ужгороді бізнес-зустріч за тематикою "металообробка: технології, обладнання, вироби".
    І цьогоріч, 27 травня, виставкова зала Палати перетворилася в ефективний майданчик для спілкування виробників і постачальників металовиробів та обладнання для обробки металу.
    "Міжнародні контактні дні" об’єднали представників підприємств-виробників,   торгових   і посередницьких організацій, підприємницьких об'єднань із Австрії, Сербії, Словаччини, Угорщини, Чехії, а також із Закарпатської, Запорізької, Київської, Львівської областей України.
    Відкрив зустріч підприємців віце-президент Торгово-промислової палати України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП, Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар. Він привітав бізнесове зібрання, підкресливши значимість металообробної галузі, без якої неможливе проведення модернізації промисловості, і висловив упевненість, що міжнародний захід сприятиме подальшому розвитку вітчизняних металообробних підприємств, поступовому підвищенню їх конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості.
    До учасників звернулися присутні на зустрічі консули – Генконсульства Угорщини в Ужгороді Тріеб Гергель та Генконсульства Чеської Республіки у Львові Валерія Фюлеова, виконавчий директор Кошицької регіональної торгово-промислової палати (Словацька Республіка) Мілоша Клімова. Промовці зокрема підкреслювали важливе значення міжнародного заходу та його позитивну роль не лише для розвитку конкретної галузі, а й для промисловості в цілому, позаяк бізнес-зустріч дає можливість для діалогу та подальшої плідної взаємодії між професіоналами галузі й ринку – як вітчизняними, так і зарубіжними.
    Загалом відвідувачі заходу представляли цільову аудиторію, а безпосередні переговори учасників зустрічі проходили за традиційною програмою. Усталена практика попереднього підбору потенційних партнерів з української сторони, який здійснюють фахівці Закарпатської ТПП, надала ефективності діалогу, сприяла його предметності й конструктивності, що, безперечно, наближує вітчизняних підприємців до їхніх зарубіжних колег.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 347 всього - 1612361