ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ПАРТНЕРИ, ДРУЗІ!    Дозвольте засвідчити вам свою глибоку повагу і висловити сердечні вітання з нагоди 20-ої річниці з дня прийняття Верховною Радою України Основного Закону нашої держави – Конституції України. Гарантуючи громадянам загальновизнані права і свободи, вона закріпила ідеали справедливості й рівності, які сповідує весь цивілізований світ, остаточно затвердила незалежність нової європейської країни, стала не просто головним правовим документом, а й першоосновою формування політичних, економічних і духовних реалій нашого суспільства. У Конституції України знайшли втілення демократичні засади організації держави, політичні та економічні свободи українців, висловлена суверенна воля громадян.
    Нині, коли на плечі українців випали чи не найважчі випробування на єдність і територіальну цілісність, виявилося, що мати найбільш прогресивну в світі й соціально зорієнтовану на потреби людини Конституцію замало. Необхідно було ще навчитися захищати її. І розуміти, що боротьба за конституційні принципи не закінчується Кримом та Донбасом. Очищення держави від корупції і впровадження вкрай необхідних прогресивних проєвропейських реформ мають створити передумови переходу задекларованих Конституцією прав і свобод у реальні   норми життя громадян України. Коли кожен відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека справді визнані найвищою цінністю, тоді зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою.
    Щиро бажаю цього всім нам та від усієї душі зичу витримки, мужності, сили духу й патріотизму для того, аби розвивати нашу країну, зберегти мир і суспільну злагоду. Міцного здоров’я та щастя вам і вашим родинам, добра та затишку, впевненості у світлому й мирному майбутньому України!


Віце-президент Торгово-промислової палати України,
голова Ради ТПП Карпатського регіону,
президент Закарпатської ТПП,
Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді

Отто Ковчар.

 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 325 всього - 1612339