ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

 
      Торгово-промислова палата України організувала проведення 5-7 липня на базі Закарпатської ТПП навчально-практичного семінару "Експертиза лісоматеріалів".
      Для участі у заході, що проходив за підтримки голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля, до Ужгорода прибули фахівці із дев'ятнадцяти регіональних торгово-промислових палат, які займаються проведенням товарознавчої експертизи лісоматеріалів.
      У числі учасників – директор департаменту експертиз і сертифікації походження товарів ТПП України Неоніла Ткаченко та начальник відділу методичної роботи з товарознавчої експертизи і сертифікації походження цього департаменту Катерина Нестерук.
      Основними лекторами з актуальних питань стандартизації в лісовій і деревообробній галузі у відповідності з міжнародними та європейськими стандартами, в т.ч. особливостей сортування лісо- й пиломатеріалів, призначення продукції і норм витрат сировини при контрольних розпилюваннях, проведення товарознавчих експертиз та оформлення експертних висновків виступили науковці Київського національного університету – доценти Сергій Зражва і Наталія Марченко.
      До роботи семінару долучилися представники обласних управлінь лісового і мисливського господарства, зокрема Київського, Хмельницького, Закарпатського, та фахівці Ужгородського відділення Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи і досліджень Державної фіскальної служби України.
      Програмою було передбачено і практичні заняття для учасників семінару, зокрема проведення експертних досліджень з контрольного розпилювання деревини на підприємствах Закарпаття, а також відвідання митного поста "Залізничний" Закарпатської митниці ДФС та здійснення разом із митниками поглибленого митного огляду й контрольного виміру затриманої на кордоні деревини.
      Серед інших проведених у рамках семінару заходів – ознайомлення учасників із передовими технологіями бережливого використання деревини у виробництві на одному з провідних підприємств краю – українсько-австрійському ТОВ "Фішер-Мукачево".
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 144 всього - 1612158