ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
     

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ПАРТНЕРИ, ДРУЗІ!      Чверть століття відділяє нас від пам'ятного дня – 24 серпня 1991 року, коли в єдиному волевиявленні знайшла історичне втілення споконвічна мрія багатьох поколінь українців, які з власною державністю завжди пов'язували найбільші духовні цінності – повагу до людської гідності, любов до свободи, прагнення соціальної справедливості. Засіявши в душах зерна надії та віри в краще прийдешнє, ця історична подія вплинула на життя кожного з нас, на майбутнє наших нащадків, стала важливим кроком до всенародного єднання в ім'я розквіту незалежної України.

      Сьогодні наша держава прямує шляхом боротьби за вільний національний розвиток та європейську інтеграцію, утвердження демократичного суспільства, духовного й культурного оновлення, забезпечення достойного життя нинішньому і прийдешньому поколінням. Ми довели світу й самим собі, що українці є цивілізованою європейською нацією, і здатні захищати свою незалежність та свободу.

      З нагоди величного свята – 25-ої річниці проголошення незалежності нашої держави – щиро вітаю всіх, хто вкладає в Україну свою працю, свій інтелект, хто боронить її від ворога, хто примножує її багатства і славу. Міцного здоров'я вам, віри в себе і в свою Вітчизну, творчої наснаги, невичерпної енергії та оптимізму, а головне – миру, злагоди, добробуту, впевненості у завтрашньому щасливому дні!


Із глибокою повагою,

віце-президент Торгово-промислової палати України,
голова Ради ТПП Карпатського регіону,
президент Закарпатської ТПП,
Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді

Отто Ковчар.

 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 259 всього - 1612273