ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
   

Ш А Н О В Н І   П І Д П Р И Є М Ц І !


    Сьогодні ми вшановуємо вас – сміливих, заповзятливих, енергійних, які на свій страх і ризик зуміли організувати й успішно розвивати власну справу, які знайшли і міцно зайняли свою нішу в економіці міста, регіону, країни та втілюють у життя прогресивні ідеї, реалізують перспективні проекти.

    Ваша діяльність – головне джерело створення робочих місць, забезпечення ринку вітчизняними товарами і послугами, наповнення державного й місцевого бюджетів – вагомо впливає на розвиток інновацій і залучення інвестицій, сприяє реалізації реформ, вирішенню актуальних соціально-економічних проблем.

    Своєю наполегливістю, активною громадянською позицією та ініціативністю ви укріплюєте віру українського суспільства у можливість чесно творити власний добробут та розбудовувати міцну державу.

    Щиро вітаю вас зі святом і зичу невичерпної енергії і натхнення для подальшого розвитку вашого бізнесу, нових вагомих здобутків та визначних досягнень заради процвітання незалежної Батьківщини, підвищення добробуту українського народу.

    Виправданих вам ризиків, перспективних проектів, вдалих угод, чесних партнерів і стабільної ситуації у державі! А ще міцного здоров'я та благополуччя, підтримки рідних і близьких, щирих та безкорисливих друзів, морального і матеріального задоволення від результатів самовідданої й сумлінної праці.


Із глибокою повагою та готовністю до подальшої плідної співпраці,

віце-президент Торгово-промислової палати України,
голова Ради ТПП Карпатського регіону,
президент Закарпатської ТПП,
Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді

Отто Ковчар.

 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 162 всього - 1474846