ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ПАРТНЕРИ, ДРУЗІ!


      Іде в минуле ще один рік нашого життя, вписуючи в історію кожну мить, заповнюючи її реальним змістом пережитого.   Як і попередні, він випробовував нас на стійкість і патріотизм, спонукав до подальшого розвитку, збагатив професійними й життєвими здобутками, дав більшу впевненість і конкретні підстави для майбутнього оптимізму.  
      Колоніальне минуле України поступово почало відходити в небуття, разом з пам’ятниками кривавим вождям, із декомунізацією. Український народ – доброзичливий і толерантний – героїчно відстоював своє право на мир і добробут, єдність та громадянську злагоду, демократію і справедливість. Яскраві події змінювалися буднями повсякденної рутинної роботи, свіжі враження виливалися в новий досвід, досягнення створювали енергію для руху вперед. Ми ставали сильнішими й досвідченішими, впевнювалися, що нема у світі жодної сили, яка б виконала нашу справу за нас. Що ситуація в державі покращиться тоді, коли кожен щодня сумлінно і чесно, сповна робитиме все, що він робить, добре. З цілковитою усвідомленою відповідальністю за власні дії. Україна має багато союзників у світі, і ми вдячні за їхню підтримку. Та лише ми самі здатні продовжувати свою історію.
      У рік прийдешній ми входимо з новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для рідної землі. І найперше, що хочеться побажати, аби він став нарешті мирним, не приносив утрат, болю, розчарувань, не забирав життя. Будемо гідні тих, хто загинув за нашу свободу. Подякуймо тим, хто наближає нашу перемогу, борючись за цілісність і незалежність української держави зброєю, пожертвою, волонтерством. Хай буде почута наша молитва на їхній захист!
      Собі побажаймо, щоб новий 2017 рік став наступним важливим етапом у реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Аби відбувся реальний перелом в економіці, в усіх сферах життя. Щоби ми перегорнули сторінки економічних, політичних, соціальних конфронтацій, від яких так утомилася Україна. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм і працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди!
      Теплі вітання членам Торгово-промислової палати, постійним замовникам наших послуг, усім, хто був з нами впродовж року. Ми вдячні за те, що ви обираєте нас, і сподіваємося, що наступного року наша співпраця стане ще пліднішою. Зичимо всім міцного здоров'я, процвітання і благополуччя!
      Своїй державі хочеться побажати, щоби вона стала такою, в якій не лише доводиться жити, а де по справжньому хочеться жити. Аби було усвідомлення того, що куди б нас не закинула доля, ми завжди повертатимемось в Україну, бо тут наш дім, тут наше все, тут краще.
      Шануймо кожен особистий результат і, я впевнений, ми навчимося зріло, без перебільшень і применшень шанувати здобутки. А ще цiнуймо кожну яскраву i свiтлу мить у життi. Творiмо добро. Вiрмо у диво i казку, як колись, у дитинствi. I рiк прийдешнiй неодмiнно стане таким, як ми того бажаємо.

      З НОВИМ РОКОМ!
      ІЗ РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Віце-президент Торгово-промислової палати України,
голова Ради ТПП Карпатського регіону,
президент Закарпатської ТПП,
Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді
Отто Ковчар.

 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 515 всього - 1476614