ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

 
      Важливою складовою успіху в будь-якій сфері бізнесу є усталені, надійні та взаємовигідні відносини з партнерами. А що будуються вони не на пустому місці, потребують відповідної професійної підготовки, підбору профільних суб'єктів господарювання, дослідження і прогнозування кон'юнктури товарних ринків, вкотре змогли переконатися учасники чергових тематичних "Міжнародних контактних днів" в Ужгороді, які вже понад двадцять років поспіль організовує Закарпатська торгово-промислова палата.
      Цьогоріч, 17 лютого, цикл ділових палатівських заходів відкрила бізнес-зустріч на тему сільського господарства. Її актуальність особливих коментарів не потребує: весна на порозі, й кого, як не підприємця-аграрія, хвилює, чи вдасться належно забезпечити весняні роботи, від чого, зрештою, і залежатиме подальший розвиток його бізнесу.
      Наближення весни оголює і такі наболілі для вітчизняного сільгоспвиробника питання, як брак обігових коштів, ускладнений доступ до кредитних ресурсів, захмарні відсоткові ставки за кредитами, скасування спеціального режиму оподаткування, подорожчання матеріально-технічних ресурсів через девальвацію національної валюти та ін.
      Як вважають організатори "Міжнародних контактних днів", певну частину цих проблем можна вирішити шляхом розширення міжнародного співробітництва, обміну прогресивним досвідом господарювання й техніко-технологічного оновлення виробництва, оптимізації залучення іноземних інвестицій та інновацій в аграрний сектор, у харчову, переробну та інші споріднені галузі.
      На запрошення Закарпатської ТПП поспілкуватися з українськими аграріями, що зібралися на бізнес-зустріч із Полтавської, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської областей та Закарпаття, відгукнулися   представники підприємств-виробників, торгових і посередницьких організацій, інвестиційних компаній, бізнесових об'єднань з Австрії, Словаччини, Словенії, Угорщини, Чехії.
      Серед вітчизняних учасників – тваринники і птахівники, представники фермерських господарств, виробники й постачальники сільгосптехніки, виробничого обладнання і технологій для сфери харчування, переробки овочів і фруктів, пакувальної техніки та упаковки, підприємства, що вирощують посівні матеріали, лікарські трави, виготовляють добрива, удосконалюють засоби захисту рослин, здійснюють ветеринарний нагляд, а також науковці Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет".
      Іноземні учасники представляли виробників і дистриб'юторів машин сільськогосподарського призначення та садівництва, спеціалізованого обладнання, що використовується в процесі вирощування овочів і фруктів, вимірювальних приладів, пакувальної техніки, термоусадочної плівки, стікерів та ін. А ще на заході був присутній представник міжнародної інвестиційної компанії, яка має змогу підтримувати інноваційні проекти у промисловому виробництві, сільському господарстві, харчовій та інших галузях.
      Вітаючи ділове зібрання, віце-президент ТПП України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар зауважив, що в основі всіх успішних бізнес-контактів лежить професійний і конструктивний діалог на засадах взаємовигідного партнерства, обопільної довіри та поваги. Атмосфера ж ділової зустрічі якнайкраще налаштовує на дружні взаємини й результативні перемовини. Саме під час "Міжнародних контактних днів" можна поспілкуватися одночасно з кількома потенційними партнерами, вести бесіду з фахівцями конкретних галузей, що представляють комерційний інтерес для переговорних сторін.
      На урочистому відкритті, яке удостоїли своєю присутністю почесні гості в особі Генерального консула Словацької республіки в Ужгороді Янки Буріанової, заступника Генерального консула Чеської республіки у Львові Ігоря Шедо, аташе з економічних питань Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Беати Мюхл, представника Торгового офісу у Львові Посольства Австрії в Україні Ірини Делеган, виконавчого директора Угорсько-української торгової палати Дьордя Кото, заступника директора департаменту агропромислового розвитку Закарпатської обласної держадміністрації Віктора Терелі, заступника начальника управління економіки і підприємництва Ужгородської міськради Василя Цапа, керуючого офісом Бізнес-мережі Карпатського регіону в Ужгороді Арпада Баті, звучали слова підтримки такого важливого для будь-якої країни сектора економіки.
      Директор НДІ засобів аналітичної техніки УжНУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент Йосип Головач ознайомив учасників бізнес-зустрічі з діяльністю ТОВ Науковий парк "Ужгородський національний університет". Головне завдання, поставлене перед цією регіональною інноваційною структурою, полягає в забезпеченні сталого соціально-економічного розвитку області шляхом впровадження результатів науково-технічної та інноваційної діяльності наукових установ, ефективного використання наукового потенціалу. Серед основних функцій Наукового парку "УжНУ" – створення нових видів інноваційного продукту, сприяння розвитку й підтримка малого інноваційного підприємництва, підтримка наукоємного виробництва, розвиток міжнародного співробітництва у сфері науково-технічної та інноваційної діяльності, сприяння залученню іноземних інвестицій. Одним із пріоритетних напрямів його діяльності визначено й технологічне оновлення та розвиток агропромислового комплексу.
      Із презентацією про ефективні кредитні програми для малого й середнього бізнесу у сфері сільського господарства, в харчовій і переробній промисловості виступив керуючий регіональним відділенням ПАТ "ОТП Банк" в Ужгороді Сергій Федина.
      Про особливості вирощування та цікаві властивості екзотичного фрукту ківано, здатного практично повністю забезпечити організм всіма необхідними поживними елементами, розповіли у своїй презентації представники фермерського господарства "Глибокий потік" із закарпатського міста Свалява, де його успішно вирощують разом із солодкою картоплею – батат, що вважається не лише високопоживним овочем, а й лікувальним продуктом.
      Ключовою частиною програми бізнес-зустрічі були індивідуальні переговори, в ході яких вітчизняні й зарубіжні учасники мали нагоду обговорити з наперед підібраними потенційними партнерами важливі моменти, що стосуються спільної діяльності в агропромисловому секторі та інших споріднених галузях, ознайомитися з технічними й технологічними новинками, продемонструвати на індивідуальних виставкових стендах свою продукцію і послуги, запропонувати власні та зорієнтуватися в зустрічних комерційних пропозиціях, узгодити взаємовигідні умови подальшого співробітництва.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 510 всього - 1476609