ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

 
БІЗНЕС-ЗУСТРІЧ
"МІЖНАРОДНІ КОНТАКТНІ ДНІ"
м. Ужгород, 16 лютого 2018 р.

    Задля створення ефективної платформи для ділового спілкування з метою налагодження стабільних взаємовигідних зв'язків між безпосередніми учасниками зовнішньоекономічних відносин, Закарпатська торгово-промислова палата вже більше двадцяти років поспіль проводить тематичні бізнес-зустрічі "Міжнародні контактні дні".
Цьогоріч, 16 лютого, цикл ділових палатівських заходів відкрила зустріч на тему сільського господарства. Основні розділи міжнародної зустрічі: сільгосптехніка і запчастини; садово-городній інвентар; посівні матеріали; тваринництво; птахівництво; добрива й отрутохімікати; сільгосппродукція і продукти переробки; обладнання і технології для харчової та переробної промисловості; продукти харчування; упаковка й пакувальна техніка.   Відтак тематичне спрямування вже давно вийшло за чисто сільськогосподарські рамки. До аграріїв долучаються представники переробної, харчової та інших споріднених галузей, які певним чином мають відношення до   функціонування сільськогосподарського виробництва.
На цей раз в бізнес-зустрічі "Міжнародні контактні дні" взяли участь представники підприємств-виробників,   торгових   і   посередницьких   організацій, бізнесових об'єднань, інвестиційних компаній зі Словаччини, Словенії, Угорщини, Австрії, Чехії, а також понад 30 вітчизняних підприємств.
В заході прийняли участь також представники дипломатичних установ Угорщини та Чеської Республіки, місцевих органів влади, вищих учбових закладів, науковці тощо.
Відкриваючи бізнес-зустріч, віце-президент ТПП України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП, Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар подякував учасникам за те, що вони, незважаючи на cкладну соціально-економічну й політичну ситуацію в Україні, усвідомлюють ефективність участі у міжнародному палатівському заході задля розбудови довгострокової стратегії своїх бізнес-процесів.
З презентаціями виступили: про австрійські бізнес можливості - представник ТПП України в Австрії п.Герхард Штальтнер, керівник регіонального відділення АТ «ОТП» Банк в м.Ужгороді п.Богдан Федина по темі кредитування АПК, провідний співробітник Сeсz Kft. (Угорщина) пані Гал Жужанна по питаннях вибору відповідних постачальників, встановлення ділових контактів, надання консультації українським суб’’єктам господарювання по налагодженню співпраці з представниками бізнесу Китаю, а також участі українських підприємств у виставці China Smart Expo, на яку з 31.05 по 02.06.2018-го року Закарпатською ТПП буде організована відповідна делегація з України.
Крім того, під час своєї презентації п.Ференц Мажа, керівник Hid-Marketing Bt., запросив українських учасників МКД прийняти участь у Міжнародній виставці сільського господарства і харчової промисловості «AGRA SLOVENIA», яка відбудеться 25 - 30 серпня 2018 року у виставковому центрі «Gornja Radgona» в м.Горня Радгоне (Словенія) куди також Закарпатською ТПП буде організована відповідна делегація з України.
Після традиційного представлення учасників форуму відбулися індивідуальні переговори з конкретних перспективних напрямів спільної, в тому числі – інноваційно-інвестиційної діяльності суб'єктів господарювання, що становили взаємний інтерес для сторін. Представники фермерських господарств, переробних підприємств знаходили спільні теми для обговорення з виробниками сільгосптехніки, переробного обладнання, пакувальної продукції, вагових та касових систем і пристроїв для сільськогосподарського й промислового використання. Аграрії зокрема демонстрували ефективні засоби захисту рослин, цікавий насіннєвий матеріал, новітні технології вирощування екологічно чистих сільгоспкультур.
Організатори "Міжнародних контактних днів" подбали й про те, аби вітчизняні та іноземні учасники, задля досягнення максимального презентаційного ефекту, мали змогу розмістити ілюстровану рекламу підприємства, товарів і послуг на сторінках офіційного каталогу бізнес-зустрічі.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 408 всього - 1321999