ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
      В ході робочого візиту Надзвичайного і Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні п.Радека Матули в Закарпаття на протязі 26-29 червня 2018 року відбудеться його зустріч з керівництвом області та м.Ужгород, ДВНЗ УжНУ, запланована зустріч з представниками бізнесу Закарпаття, які співпрацюють з чеськими партнерами, або створені за участі чеського капіталу, а також чеської національної меншини в Закарпатській області і чеських товариств (Закарпатського товариства чеської культури, клубу ім.Т.Г.Масарика, Ужгородського товариства чеської культури).
        Під-час свого перебування в Закарпатті Посол Чеської Республіки відвідає ПрАТ "Єврокар" та прийме участь у відкритті Чеського дому по співпраці Устецького краю та Закарпатської області.
        В рамках відзначення 100-річчя створення Чехословацької Республіки, Почесне консульство Чеської Республіки в м. Ужгород (Почесний консул Отто Ковчар) та Національний Інститут стратегічних досліджень (радник при дирекції Світлана Мітряєва) проведуть експертну зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні п. Радеком Матулою, яка буде проходити у форматі «Чай з Послом» http://www.niss.gov.ua/ .
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 400 всього - 1321991