ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
Фонд розвитку підприємництва в Будапешті (BVK) вже в дев'яте організовує конкурс стартапів «Be Smart», на якому, - згідно практики попередніх років - найперспективніші стартапи можуть виграти цінні можливості виступів на домашній та міжнародній арені, а також можливості по налагодженню контактів.
Стартапи, вибрані на нещодавно оголошеному конкурсі, можуть взяти участь на Futurscope в Дубліні, пройти до угорського півфіналу Rheinland Pitch on Danube, переможець якого отримає можливість виступити в фіналі найбільшого в Німеччині турніру стартапів, що пройде в Дюссельдорфі.   А ті, для кого цікавий португальський ринок, отримають можливість представитись на лісабонському Smart Cities Summit.
BVK - єдина організація, створена Загальними зборами Будапешту ще в 1993 році для розвитку мікро-, малого та середнього бізнесу Будапешта. Вона вважає своєю місією долучитися до розвитку життєздатних, створених раніше або нещодавно запущених підприємств у Будапешті таким чином, щоб вони відповідали потребам ринку. Дві опори його діяльності - інноваційний розвиток бізнесу та некомерційне мікрофінансування. У березні 2017 року йому за діяльність та програми, пов'язані з інноваціями в бізнесі та у сфері стартапів було присвоєно звання EU Business Innovation Centre, що є найвищим рівнем визнання в цій галузі на території ЄС. А минулого року, завдяки діяльності фонду, Будапешт виграв у номінації Найкращі місцеві адміністрації на створеній Європейською Комісією StartUp Europe Awards.
Ми були б раді, якщо Ви б через мережу своїх зв'зків поділилися цією можливістю з потенційно зацікавленими сторонами, тобто з такими угорськими стартапами, продукція   / послуги яких, на підставі Вашого досвіду, вийшовши на міжнародні ринки показали би себе достойно, і така можливість допомогла би їм у цьому процесі. Правила конкурсу для загального користування за наступною ссилкою: https://bvk.hu/9-be-smart-startup-verseny-palyazati-felhivas/
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 89 всього - 1040618