ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
Торгово-промислова палата України запрошує закарпатський бізнес долучитися до онлайн-конференції, яка відбудеться за участі   українських та марокканських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва палат країн, а також ділових кіл.
Захід організовується у співпраці з Посольством України в Королівстві Марокко.
Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрями українсько-марокканського економічного співробітництва та секцію запитання та відповіді, в   яких компанії зможуть провести В2В.
До пріоритетних галузей марокканської економіки належать, передусім, сільське господарство (постачання зернових, олії, масла, цукру, добрив, кормів), харчова, гірничодобувна, обробна та легка промисловість, туризм, автомобілебудування (збирання), продукти неорганічної хімії.
Основні статті експорту – цитрусові, овочі, риба, міндобрива, корисні копалини, продукти нафтопереробки, одяг та текстиль. Основні статті імпорту – сира нафта, засоби зв'язку, газ та електрика, транзистори, пластмаси, папер/картон, взуття.
Український експорт до Північної Африки має стійку тенденцію до зростання, передусім це стосується експорту зернових, молочних продуктів та чорних металів. Імпорт теж зростає, переважно за рахунок автомобілів, одягу та взуття, кабельної продукції.  
Он-лайн формат зустрічі відбудеться за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події. Тривалість вебінару орієнтовно – 1 година 40 хв.
Вартість участі – 360 грн (вкл.ПДВ). Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/.../1gq5rdn.../viewform...
Контакти для довідок:
Ольга Сухенко (oas-ier@ucci.org.ua, тел.: +38 044 461 98 07)
Юлія Єгорова (yys-ier@ucci.org.ua, тел.: +38 044 461 98 07)
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 571 всього - 1106464