ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
  Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Хорватії Аніци Джамич
 

 

 
06.07.2021 року відбулась зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Хорватії Аніци Джамич в Закарпатську область в рамках якої було проведено ділову зустріч в Закарпатській торгового промисловій палаті.
В ході зустрічі з керівництвом палати було обговорено питання стану двосторонніх торгово-економічних та інвестиційних зв’язків між суб’єктами господарювання Закарпатської області та Республіки Хорватія, а також стан та перспективи співпраці Закарпатської ТПП з торгово-промисловими палатами Хорватії.
Значна увага в ході переговорів була приділена перспективам розширення бізнес зв’язків між Україною та Республікою Хорватія, і зокрема, обговоренню розвитку еко-туризму в Хорватії та на Закарпатті, а також шляхів співпраці між двома державами, що-до активізації обміну досвідом по даному напрямку так-як еко-туризм є дуже популярним та розвиненим на Закарпатті серед місцевих турфірм і зарубіжних гостей нашої області. У цьому контексті обговорювалась можливість обміну досвідом між Україною та Хорватією у майбутньому, оскільки найпопулярнішими країнами для відпочинку серед хорватів є Франція, Італія, Австрія, а еко-туризм в Хорватії популярний тільки серед місцевих жителів.
Не менш важливим стало обговорення питання про співпрацю співпраці між країнами у сфері освіти, а саме обміну студентами (учнями) за програмою «Еразмус Плюс». Пані Посол виразила своє сподівання, що в майбутньому відбуватиметься активний обмін студентами та учнями, оскільки хорвати майже нічого не знають про українців. Поки що, хорвати розглядають навчання за кордоном в західних, а не східних країнах.
Питання будівництва доріг на території України, і зокрема, на території Закарпатської області і через наші перевали, а також участь шляхово-будівельних підприємств Хорватії, підняте президентом Закарпатської ТПП Отто Ковчаром, викликало неабияку зацікавленість Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Хорватії в Україні Аніци Джамич.
Крім того, важливим аспектом переговорів стало обговорення поширення бізнес-контактів між компаніями, які працюють в Хорватії та Україні. В цьому контексті Пані Посол надала Закарпатській ТПП інформацію про посилання на бізнес-платформу Республіки Хорватія для поширення серед членів Закарпатської ТПП, інших суб’єктів господарювання Закарпатьської області та інших регіонів України, на якій зареєстровано більше 500 хорватських компаній, що потенційно можуть стати партнерами українських підприємств.

Вл.інформація
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 446 всього - 1292230