ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        

Запрошення на семінар з питань проведення енергетичного огляду на підприємстві
Шановні пані та Панове!

Відділ з питань економіки Посольства Угорщини в Україні засвідчує Вам свою повагу і повідомляє про нещодавно виявлений шахрайський сайт https://www.bluecastkft.com/ який використовуючи назву існуючої угорської компанії пропонує захисні медичні засоби. Справжня компанія „Bluecast Kft” займається виключно IT системами, і вже подала письмову заяву до поліції Угорщини по факту шахрайських дій і також постарається знайти постачальника послуг, який надає хостинг для шахрайського сайту, щоб його відключити.

Інформуємо та попереджаємо також про те, що фактично жодна діюча угорська компанія не підтримує свій веб-сайт виключно англійською мовою, у 99% повинна бути і угорська версія сайту, тому у жодному випадку не радимо вести справу з виключно англомовними угорськими компаніями до перевірки їх реєстрації!
Календар виставок на 2021 рік.

Виставковий центр „HUNGEXPO” (м. Будапешт, Угорщина).
Закарпатська ТПП пропонує розглянути ділові пропозиції угорських фірм, які отримані від Генерального консульства Угорщини у м. Ужгород.
1. ПрАТ «Грапе Солутіонс» (Grape Solutions) - інформація в додатку.
2. Компанія «SignAll» - інформація в додатку.

Більш детальна інформація за наступними контактами: exib@tpp.uzhgorod.ua   тел. +380312 669462. Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович
Торгово-промислова палата України запрошує закарпатський бізнес долучитися до онлайн-конференції, яка відбудеться за участі   українських та марокканських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва палат країн, а також ділових кіл.
Шановний Партнере!
Пропонуємо до Вашої уваги першу онлайн виставку автоіндустрії в Угорщині.
Дата проведення: 14-17 липня 2020 р.
Місце проведення: онлайн.
Вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу в Україні та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва
«Україна – Білорусь: економічне співробітництво в час глобальних викликів»
ШТРИХОВЕ КОДУВАННЯ:     Шановні Партнери!
      Представництво Асоціації «ДжіЕс1-Україна» при Закарпатській торгово-промисловій палаті працює в звичайному режимі.
      Підприємства   можуть   оформляти   вступ   в   Асоціацію   та   подавати   заявки   на   присвоєння номерів GS1.
      Ви можете звертатись в робочі дні з 08:00 до 17:00 за телефонним номером (0312) 66-94-62, або електронною адресою: zez_tpp@tpp.uzhgorod.ua  
          Сектор перекладів Закарпатської ТПП спеціалізується на виконанні перекладів по різним тематикам різної складності.
                На період карантину ми продовжуємо працювати та виконуємо переклади безперебійно. У вартість входить засвідчення перекладу.
                Звертайтесь до нас за наступними контактами:
Телефон: 0312 669461
Електронна адреса: translate@tpp.uzhgorod.ua  
FAQ: ЯКІ НАЙПОШИРЕНІШІ ЗВЕРНЕННЯ ДО ТПП У ЗВ’ЯЗКУ З ФОРС-МАЖОРОМ
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас прийняти участь у Міжнародних контактних днях по тематиці «Сільгосптехніка та обладнання, посівні матеріали, добрива та засоби захисту рослин; обладнання та технології для харчової промисловості; виготовлення продуктів харчування; упаковка та пакувальна техніка.», які проходитимуть 20-21 лютого 2020 р. в м. Ужгороді.
    На попередніх зустрічах підприємцями досягнуто домовленості про співпрацю, укладені контракти по реалізації та придбанню продукції, по налагодженню сумісного виробництва.
    Під час проведення заходу буде представлена можливість встановлення ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції.
В разі зацікавленості щодо участі просимо направити на адресу Закарпатської ТПП заповнену заявку на участь.
Контактний телефон: (0312) 669462
e-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua
Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович
Закарпатська торгово-промислова палата інформує зацікавлених підприємств про те, що в організації Фонду розвитку підприємництва області Саболч-Сатмар-Берег «ПРІМОМ» (Угорщина) 05 лютого 2020 року в м. Будапешті в рамках Міжнародної виставки продуктів харчування «SIRHA-2020» проходитиме міжнародна ділова зустріч. На заході надається можливість встановити нові ділові відносини з іноземним компаніями для розвитку вашого бізнесу.
Тематичні напрямки:
• Продукти харчування, сировина.
• Напої.
• Кухонне обладнання.
• Послуги, нові технології.
• Засоби гігієни, обладнання.
• Машини та обладнання для харчової промисловості.
• Органічні продукти тощо.
Більш детальна інформація за наступними контактами: exib@tpp.uzhgorod.ua   тел. +380312 669462.
Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас відвідати найбільшу сільськогосподарську виставку Угорщини «Агро+Машекспо 2020», яка проходитиме 21-23 січня 2020 р. в м. Будапешті (Угорщина).
Додаток: інформаційний лист про відвідання виставки.

В разі зацікавленості просимо надіслати на нашу адресу заповнену заявку (в додатку).

Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович
Начальник управління ЗЕЗ Закарпатської ТПП

Контактні телефони (0312) 669462, exib@tpp.uzhgorod.ua
Закарпатська торгово-промислова палата інформує, що в організації Консульства Угорщини в Берегові 12 вересня 2019 р. проводиться конференція «Виноробство та винний туризм в Угорщині: виграшне поєднання вина та туризму».
Цілю заходу є передача угорського досвіду та ноу-хау у виноробстві, підкреслюючи зв’язок вина та туризму та потенціал, який знаходиться у їх поєднанні.
Винний туризм на Закарпатті знаходиться у зародковому стані, тому досвід угорських виноробів були б корисними для розвитку цього напрямку.
На конференцію запрошені провідні винороби Угорщини, представники Угорського туристичного агентства, національної ради виноробних регіонів, асоціації Сомельє.
Програма складається із двох частин: конференції і дегустації вин.

Про Вашу участь   просимо повідомити до 18 серпня за наступними контактами:
- Консульство Угорщини в Берегові: alexandra.csizmadia@mfa.gov.hu
- Закарпатська торгово-промислова палата: exib@tpp.uzhgorod.ua

Участь у конференції є безкоштовним але потребує попередньої реєстрації.
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас відвідати міжнародну зустріч бізнесменів і конференцію Open4Business, за організацією Торгово-промислової палати Печ-Бараня, Ірландсько-Угорської бізнес-асоціації та Південно-Задунайським офісом Enterprise Europe Network. Яка проходитиме 3-4 жовтня 2019 року вже у четвертий раз в угорському місті Печ
Шановні Пані та Панове !

Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас відвідати ХXVIIІ Міжнародну сільськогосподарську виставку "FARMER-EXPO" та взяти участь у міжнародній угорсько-українській діловій зустрічі, яка проходитиме у м. Дебрецен (Угорщина) 15-17 серпня 2019 р.

Виставка "FARMER-EXPO" проводиться щорічно і є однією з найбільших в Угорщині. Учасники мають можливість безпосередньо підписати протоколи намірів про співпрацю, укласти угоди на поставку або придбання продукції, домовитись про сумісну діяльність.

Контактні телефони: (0312) 669462

Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович

exib@tpp.uzhgorod.ua
Запрошуємо виноробів Закарпаття до участі у семінарі "Французький досвід у галузі виноробства:організація галузі, запровадження системи географічних зазначень, комерціалізація, вимоги щодо якості вина"

Захід відбудеться 21 травня 2019 року у місті Берегово, Закарпатської області.

Реєстрація та додаткова інформація:
Контактна особа – ІВАННА ПОПЕНКО, начальник відділу маркетингу туристичної діяльності, управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА

Zak.oda.tour@gmail.com   тел+38 0312 61 44 11, +38 050 872 10 63
    Запрошуємо зацікавлених підприємств прийняти участь в Семінарі «Особливості транзитних вантажоперевезень через територію України, країн ЄС, ЄАЕС, та визначення митного боргу на підставі митної вартості»
    Асоціація митних брокерів України разом з групою компаній «Укртрансагент» запрошує Вас взяти участь в семінарі «Особливості транзитних вантажоперевезень через територію України, країн ЄС, ЄАЕС, та визначення митного боргу на підставі митної вартості».
Місце проведення: Закарпатська торгово-промислова палата
Адреса: м. Ужгород, вул. Грушевського 62А
Дата та час проведення: 23.04.2019 з 10:00 до 12:30.

Контактні особи:
Луцюк Леся   тел. +38 067 324 44 42, e-mail: lesyalutsyuk@ukr.net
Велика Людмила   тел. +38 044 537 02 50, e-mail: info@ambu.org.ua
Будемо раді бачити Вас серед учасників нашого заходу.
Запрошуємо зацікавлених підприємств прийняти участь у Міжнародній діловій зустрічі в рамках Виставки «China Brand Fair-2019», яка проходитиме 02 – 04 червня 2019 року в м. Будапешт (Угорщина).
Основні тематичні напрямки: сільське господарство; одяг та текстиль; продукти харчування; освіта (співпраця з вищими навчальними закладами); туризм, відпочинок оздоровлення; електроніка та комплектуючі; хімія та медицина; енергозберігаючі технології.
В рамках заходу проходитимуть зустрічі за участю понад 300 китайських підприємств, де буде представлена можливість встановити ділові контакти з китайськими підприємствами –виробниками, експортерами та імпортерами продукції.
Окрім китайських підприємств на заході приймуть участь також представники ділових кіл Румунії, Латвії, Словаччини, Албанії, Молдови, Сербії, Боснії і Герцеговини.

Більш детальна інформація за телефоном: (0312) 669462, електронною адресою: exib@tpp.uzhgorod.ua
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас прийняти участь у Міжнародних контактних днях по тематиці «Торгівля меблями, лісозаготівля, деревообробка, деревообробне обладнання та технології, виготовлення виробів з деревини, меблева фурнітура», які проходитимуть 28-29 березня 2019 р. в м. Ужгороді.
    На попередніх зустрічах підприємцями досягнуто домовленості про співпрацю, укладені контракти по реалізації та придбанню продукції, по налагодженню сумісного виробництва.
    Під час проведення заходу буде представлена можливість встановлення ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції.
В разі зацікавленості щодо участі просимо направити на адресу Закарпатської ТПП заповнену заявку на участь (в додатку).
Контактний телефон: (0312) 669462
e-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua
Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович

 Назад    1    ...    3     4     5     6     7    ...    213    Вперед 


 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 42 всього - 1474726