ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        

FAQ: ЯКІ НАЙПОШИРЕНІШІ ЗВЕРНЕННЯ ДО ТПП У ЗВ’ЯЗКУ З ФОРС-МАЖОРОМ
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас прийняти участь у Міжнародних контактних днях по тематиці «Сільгосптехніка та обладнання, посівні матеріали, добрива та засоби захисту рослин; обладнання та технології для харчової промисловості; виготовлення продуктів харчування; упаковка та пакувальна техніка.», які проходитимуть 20-21 лютого 2020 р. в м. Ужгороді.
    На попередніх зустрічах підприємцями досягнуто домовленості про співпрацю, укладені контракти по реалізації та придбанню продукції, по налагодженню сумісного виробництва.
    Під час проведення заходу буде представлена можливість встановлення ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції.
В разі зацікавленості щодо участі просимо направити на адресу Закарпатської ТПП заповнену заявку на участь.
Контактний телефон: (0312) 669462
e-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua
Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович
Закарпатська торгово-промислова палата інформує зацікавлених підприємств про те, що в організації Фонду розвитку підприємництва області Саболч-Сатмар-Берег «ПРІМОМ» (Угорщина) 05 лютого 2020 року в м. Будапешті в рамках Міжнародної виставки продуктів харчування «SIRHA-2020» проходитиме міжнародна ділова зустріч. На заході надається можливість встановити нові ділові відносини з іноземним компаніями для розвитку вашого бізнесу.
Тематичні напрямки:
• Продукти харчування, сировина.
• Напої.
• Кухонне обладнання.
• Послуги, нові технології.
• Засоби гігієни, обладнання.
• Машини та обладнання для харчової промисловості.
• Органічні продукти тощо.
Більш детальна інформація за наступними контактами: exib@tpp.uzhgorod.ua   тел. +380312 669462.
Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас відвідати найбільшу сільськогосподарську виставку Угорщини «Агро+Машекспо 2020», яка проходитиме 21-23 січня 2020 р. в м. Будапешті (Угорщина).
Додаток: інформаційний лист про відвідання виставки.

В разі зацікавленості просимо надіслати на нашу адресу заповнену заявку (в додатку).

Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович
Начальник управління ЗЕЗ Закарпатської ТПП

Контактні телефони (0312) 669462, exib@tpp.uzhgorod.ua
Закарпатська торгово-промислова палата інформує, що в організації Консульства Угорщини в Берегові 12 вересня 2019 р. проводиться конференція «Виноробство та винний туризм в Угорщині: виграшне поєднання вина та туризму».
Цілю заходу є передача угорського досвіду та ноу-хау у виноробстві, підкреслюючи зв’язок вина та туризму та потенціал, який знаходиться у їх поєднанні.
Винний туризм на Закарпатті знаходиться у зародковому стані, тому досвід угорських виноробів були б корисними для розвитку цього напрямку.
На конференцію запрошені провідні винороби Угорщини, представники Угорського туристичного агентства, національної ради виноробних регіонів, асоціації Сомельє.
Програма складається із двох частин: конференції і дегустації вин.

Про Вашу участь   просимо повідомити до 18 серпня за наступними контактами:
- Консульство Угорщини в Берегові: alexandra.csizmadia@mfa.gov.hu
- Закарпатська торгово-промислова палата: exib@tpp.uzhgorod.ua

Участь у конференції є безкоштовним але потребує попередньої реєстрації.
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас відвідати міжнародну зустріч бізнесменів і конференцію Open4Business, за організацією Торгово-промислової палати Печ-Бараня, Ірландсько-Угорської бізнес-асоціації та Південно-Задунайським офісом Enterprise Europe Network. Яка проходитиме 3-4 жовтня 2019 року вже у четвертий раз в угорському місті Печ
Шановні Пані та Панове !

Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас відвідати ХXVIIІ Міжнародну сільськогосподарську виставку "FARMER-EXPO" та взяти участь у міжнародній угорсько-українській діловій зустрічі, яка проходитиме у м. Дебрецен (Угорщина) 15-17 серпня 2019 р.

Виставка "FARMER-EXPO" проводиться щорічно і є однією з найбільших в Угорщині. Учасники мають можливість безпосередньо підписати протоколи намірів про співпрацю, укласти угоди на поставку або придбання продукції, домовитись про сумісну діяльність.

Контактні телефони: (0312) 669462

Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович

exib@tpp.uzhgorod.ua
Запрошуємо виноробів Закарпаття до участі у семінарі "Французький досвід у галузі виноробства:організація галузі, запровадження системи географічних зазначень, комерціалізація, вимоги щодо якості вина"

Захід відбудеться 21 травня 2019 року у місті Берегово, Закарпатської області.

Реєстрація та додаткова інформація:
Контактна особа – ІВАННА ПОПЕНКО, начальник відділу маркетингу туристичної діяльності, управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА

Zak.oda.tour@gmail.com   тел+38 0312 61 44 11, +38 050 872 10 63
    Запрошуємо зацікавлених підприємств прийняти участь в Семінарі «Особливості транзитних вантажоперевезень через територію України, країн ЄС, ЄАЕС, та визначення митного боргу на підставі митної вартості»
    Асоціація митних брокерів України разом з групою компаній «Укртрансагент» запрошує Вас взяти участь в семінарі «Особливості транзитних вантажоперевезень через територію України, країн ЄС, ЄАЕС, та визначення митного боргу на підставі митної вартості».
Місце проведення: Закарпатська торгово-промислова палата
Адреса: м. Ужгород, вул. Грушевського 62А
Дата та час проведення: 23.04.2019 з 10:00 до 12:30.

Контактні особи:
Луцюк Леся   тел. +38 067 324 44 42, e-mail: lesyalutsyuk@ukr.net
Велика Людмила   тел. +38 044 537 02 50, e-mail: info@ambu.org.ua
Будемо раді бачити Вас серед учасників нашого заходу.
Запрошуємо зацікавлених підприємств прийняти участь у Міжнародній діловій зустрічі в рамках Виставки «China Brand Fair-2019», яка проходитиме 02 – 04 червня 2019 року в м. Будапешт (Угорщина).
Основні тематичні напрямки: сільське господарство; одяг та текстиль; продукти харчування; освіта (співпраця з вищими навчальними закладами); туризм, відпочинок оздоровлення; електроніка та комплектуючі; хімія та медицина; енергозберігаючі технології.
В рамках заходу проходитимуть зустрічі за участю понад 300 китайських підприємств, де буде представлена можливість встановити ділові контакти з китайськими підприємствами –виробниками, експортерами та імпортерами продукції.
Окрім китайських підприємств на заході приймуть участь також представники ділових кіл Румунії, Латвії, Словаччини, Албанії, Молдови, Сербії, Боснії і Герцеговини.

Більш детальна інформація за телефоном: (0312) 669462, електронною адресою: exib@tpp.uzhgorod.ua
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас прийняти участь у Міжнародних контактних днях по тематиці «Торгівля меблями, лісозаготівля, деревообробка, деревообробне обладнання та технології, виготовлення виробів з деревини, меблева фурнітура», які проходитимуть 28-29 березня 2019 р. в м. Ужгороді.
    На попередніх зустрічах підприємцями досягнуто домовленості про співпрацю, укладені контракти по реалізації та придбанню продукції, по налагодженню сумісного виробництва.
    Під час проведення заходу буде представлена можливість встановлення ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції.
В разі зацікавленості щодо участі просимо направити на адресу Закарпатської ТПП заповнену заявку на участь (в додатку).
Контактний телефон: (0312) 669462
e-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua
Контактна особа: Рогаль Юлій Юлійович
Христос Воскрес!
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас прийняти участь у виставці в рамках Міжнародного косметичного конкурсу «Kézműves Kupa 2019», який проходитиме у м. Мішкольц   (Угорщина)     02 – 03 березня 2019 р.
Фонд розвитку підприємництва в Будапешті (BVK) вже в дев'яте організовує конкурс стартапів «Be Smart», на якому, - згідно практики попередніх років - найперспективніші стартапи можуть виграти цінні можливості виступів на домашній та міжнародній арені, а також можливості по налагодженню контактів.
  Запрошуємо Вас прийняти участь у «МІЖНАРОДНИХ КОНТАКТНИХ ДНЯХ», які проходитимуть 14-15 лютого 2019 року в м. Ужгороді.
ТЕМАТИКА: сільгосптехніка та обладнання, посівні матеріали, добрива та засоби захисту рослин; обладнання та технології для харчової промисловості; виготовлення продуктів харчування; упаковка та пакувальна техніка.
У ТПП України   31 жовтня 2018 року вже традиційно відбудеться   Національний виноробний форум. Організатори: Торгово-промислова палата України, корпорація «Укрвинпром» і медіа-група «Українська правда».
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас відвідати   Міжнародну виставку з охорони здоров'я та медичного обладнання "HUNGAROMEDICA" яка проходитиме у м. Будапешті (Угорщина)   11-13 жовтня 2018 р.

Контактний тел.: (0312) 66-94-62, факс 66-94-74, exib@tpp.uzhgorod.ua

З метою забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів тендерних комітетів, Закарпатська торгово-промислова палата з 27 по 28 вересня 2018 року проводить навчальний семінар щодо ознайомлення з правилами організації та проведення процедур закупівель, відповідно   до нових умов, які закладені в Законі України «Про публічні закупівлі».

11-12 вересня 2018 року в м. Ужгороді відбувся навчально-практичний семінар для експертів торгово-промислових палат за напрямом «Експертиза швейних та текстильних виробів».

Шановні працівники лісу! Прийміть щирі вітання знагоди професійного свята!   Нехай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Візит Надзвичайного і Повноважного Посла
Чеської Республіки в Україні п.Радека Матули в Закарпаття


 Назад    1    ...    4     5     6     7     8    ...    224    Вперед 


 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 903 всього - 1548401